Zebra Perde Şıklığı

2017 Zebra Perde Modelleri

Günümüzde evler ve şirketler için (yazıhane, büro, ofis, muayenehane, hastane, otel, okul, atölye vb.) ilk sırada tercih edilen zebra perde modelleri işlevsel, ergonomik ve ekonomik olup yüzlerce çeşit  renk, desen ve modelde üretilmektedirler. Zebra perdeler hem gündüz hem gece için farklı iki perde (tül, güneşlik veya fon perde) kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırdıkları için işlevsel, geçişleri saniyeler içinde sağladığı için ergonomik, fiyat çeşitliliği ve taban fiyatlarının makul olması nedeniyle de ekonomiktirler.

Zebra perdeler  motorla ( butonlu, uzaktan kumandalı) ve manuel (zincirli) olarak kolayca hareket ettirilebilen, uzun ömürlü perde gurubunda olup kullanıldıkları ortama farklı bir hava katmaktadırlar. Motorlu zebra perdeler, geniş alanlarda kullanılan zebra perdeler için butonlu (tuşlu) yada uzaktan kumandalı olarak imal edilmekte olup teknolojik, pratik ve şıktırlar.

Zincirli zebra perdeler ise manuel kullanımlı olup zincir malzemesi olarak plastik ve metal materyal kullanılmaktadır. Zincirli zebra perde modellerinde zincir yönü pencerenin kanat sayısı ve kanatların konumuna göre sağa yada sola monte edilebilmektedir.

Zebra perdelerin motor kısımları standart olarak açık kasa üretilmekte olup istediğiniz taktirde kapalı kasa zebra perdeleri de tercih edebilirsiniz.

Zebra perdeler %100 polyester malzeme kullanılarak üretilmiş olup polyester kumaş üzerine de çift taraflı  apre kaplama yapılmaktadır. Apre kaplama sayesinde koku ve leke tutmaz, kolay silinir ve temizlenir,nemli ve yumuşak bir bezle kolayca silinebilir.

 Zebra perdeler pliseli, etekli, boncuklu, bambu, ahşap, keten, baskılı, desenli, nakışlı, jakarlı, simli, karartma vb. çeşitlerde satışa sunulmakta olup zebra perde ürün çeşitliliği nedeniyle seçim yapmakta tatlı bir zorluk yaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*