Zebra Perde Çeşitleri

Öncelikle zebra perde modellerimizden bahsetmeden önce dikkat etmemiz gereken ayrıntılardan bahsetmemek olmaz diye düşünüyorum. Bunlar ; doğru zebra perde seçimini nasıl yapacağınıza ilişkin bilgiler olacaktır.

Öncelikle zebra perde tercihi yaparken dikkatli seçim yapmanız gerekmektedir. Düşük kalite kumaşlardan üretilen perdeleri seçmeyiniz. Zira kumaşın kalitesi ne kadar düşerse kimyasal zararı da bir o kadar artmaktadır. Sadece perde de değil, ne alırsanız alın her zaman kaliteli olanını alınız. Sadece ucuz olmasına  aldanmayınız. Nerede üretildiği belli olmayan, kim olduğu bilinmeyen ürünleri tercih etmeyiniz.

Bilhassa baskılı zebra perde modelleri solvent bazlı baskıları sebebiyle kanserojen bir etkiye sahiptir ve özellikle çocuklarınız bunlardan etkilenmektedir. O yüzden belirli bir standart ölçüsüne uymayan ürünlerin alımını yapmayınız. Kalite belgelerinin olup olmadığını ve onaylanmış kumaşlar olup olmadığını  inceleyiniz.

Sayfamızda zebra perde çeşitleriyle ilgili fotoğraf galerisine yer vermiş bulunuyoruz. Birbirinden şık ve modern tasarımları inceleyerek almal istediğiniz zebra perdeler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*