Yeni Sezon Taç Perde Modelleri

Taç Perde Modelleri
Ev tekstili denilince ilk akla gelen markalardan biri olan taç birbirinden farklı desenlere, renklere ve modellere sahip olan perde tasarımları ile de dikkat çekiyor. Özellikle son dönemlerde bayanların en çok tercih ettiği modellerden biri olan stor perdeler de taç markası adı altında piyasa da yer alıyor.

Çocuk odası için en çok tercih edilen modeller ise lisanslı olan modellerdir. Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarının yer aldığı lisanslı modeller birbirinden sevimli çizgi film karakterinden tasarlanan stor veya zebra modellerden oluşur. Taç perde koleksiyonunda yer alan modellere örnek olarak; hazır baskılı fon perdeler, örme tül perdeler, bambu zebra perdeler,  bambu stor perdeler, lisanslı dijital baskılı modeller, black-out perdeler, pano perdeler ve kendini temizleyen stor perde verilebilir. Kaliteden ödün vermeden bütün perde modellerinin kendi markasının çatısı altında toplayan taç müşterilerinin isteğine uygun perde modelleri de tasarlamaktadır. Taç perde modellerini, evinizin salonunda, mutfağınızda, oturma odanızda, yatak odanızda ve çocuk odanızda kullanabilirsiniz. Salonunuz için tercih edebileceğiniz modeller; örme tül perdeler, etek kısmında boncuk veya taş detaylarının yer aldığı stor perdeler, perdelerinizin en büyük tamamlayıcısı olan ve dekorasyon bütünlüğünü sağlayan fon perde modelleridir. Mutfaklarınız için uygun olan modeller ise, küçük ebatlara sahip olan camlar adına jaluzi perdeler, mutfağında bile kusursuz bir dekorasyon oluşturmak isteyen için stor veya zebra perdeler, renkli bir görüntü elde etmek isteyen için ise pastel tonlarında olan fon perdeler olmaktadır.

Evin en özel bölümü olan yatak odası için kesinlikle tercih edilmesi gereken modellerden biri de kırmızı gibi koyu ve sıcak renklerde olan fon perdeler ve örme tül perdelerdir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*