Yazın Kolay Kilo Verme Yöntemleri

Published by: 0

Tatlı uyandırma ritüeli

Yıllar boyunca uykuyla ilgili pekçok herhangi birşey duymuşsunuzdur. Ancak anında amacınız uykunun size hakikat hizmet etmesi olacaktır. Sadece sağlıklı bir 7 saat uyku uyuyun ve sonrasında her herhangi birşey uyandığınızda başlayacak. Ne mi yapacaksınız? Anında anlatalım…
Lezzetli bir yeşil çay hazırlayacaksınız. Yanına kocaman bir bardakta greyfurt suyu… Yeşil çayın içine bir dilim de limon atın. Erken güne başlarken oturun camın kenarına alın gazetenizi elinize ve bu 2 sıvıyı içerek bedeninizi güne hazırlayın.

Sihir erken olur

Sabah sporunun hayatınıza kocaman etkileri olacak. Koşabiliyorsanız açık havada koşun, yok eğer bu çok kolay değil gelir diyorsanız, o süre yürüyüş yapın. bir saatlik erken yürüyüşü önemlidir . Çevrenizde çok birçok yeşillik meydan ya da park olmayabilir fakat siz yine de dışarı çıkın çünkü açık havada yapılmış olan spor çok ayrıyeten etkilidir. Sizin gibi yürüyüşe çıkmış pekçok kişiyle karşılaşacaksınız.

Nefis ve akıllı yaz diyeti

Kim demiş düzen anında tatlı yiyemezsiniz diye? Günlük olarak diyetinizi hakikat ayarlarsanız, küçük bir tatlı yeme hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak önemli olan miktarı aşmamaktır.

Yemek seçeneklerinde hafif ve az kalorili tercihler yaparsanız, tatlı amaçlı kalori şansınız kalır. Mevsim meyvelerinin de tatlı yerine geçeceğini unutmayın. Hem Bir meyve, hem bir tatlı yememelisiniz.Dondurma süt ve şekerle yapılmış olsa bile , diğer tatlılara oranla ayrıyeten az kalori içerir . Tatlı ihtiyacınızı bir küçük kase dondurma ya da sütlü tatlıdan yana kullanın. Hamurlu ve şerbetli tatlılardan uzak durun.