Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odası perde seçimi yaparken  kusursuz planlanarak tercih edilen yatak odaları perdeleri, evlerimizin vazgeçilmezi olarak değerlendirilmiş olup, odanın ortamına farklı bir ambians sağlayacaktır.
Modern ve havadar  bir oda ortamına sahip olmak isteyenlerdenseniz, sizlere yatak odalarında sıklıkla kullanılan renk seçeneklerinden bahsetmek istiyoruz. Bu renkler genelde  toz pembe renkler, bebek mavisi renkler  ve kırık beyaz tonlarından oluşan perde renklerinden yararlanabilirsiniz.
Bunun yanı sıra odalarınızda bulunan mobilyalarında renklerini ve desenlerini ön planda tutarak renk  uyumlarını tahmin edebilirsiniz.

Otantik mekanların vazgeçilmezi olan perde modelleri, ortamlarınızın daha konforlu , ferah ve mükemmel görünmesine oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.
Kendi tarzınızı oluşturmak ve harika neticeler elde etmek isteyenlerdenseniz  metal aksesuar tercihinden de yararlanabilirsiniz. Şayet çizgi modellerinden oluşan perde çeşitlerinden yararlanmayı seçerseniz ; Sizlere açık tonlara sahip mobilyaları ön planda tutmanızı önerebiliriz. Perde ve mobilya seçiminizin uyumu , evlerinizin daha geniş ve modern bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.
Yatak odası perde çeşitlerinde her zaman bir adım daha önde olmak ve farklılık yaratmak peşindeyseniz  farklı modeller deneyebilirsiniz.  Bu anlamda hoşlandığınız figürlerden yararlanabilirsiniz. Örnek verecek olursak; karikatür desenli perde modelleri, romantik desenli perde modelleri ve aşağı kısımda da yer alan ve size fikir verebilecek bir çok perde modelini inceleyebilirsiniz.

 

2016 Yatak Odası Perde Modelleri

2016 senesi yeni trend yatak odası perde modelleri, 2015 yılına nazaran , gerek desenleri ve gerek tasarımı ile çok daha şık ve modern bir hal almış bulunuyor. Bu seneki yatak odası perdeleri, yalnızca yatak odalarına göre özel olarak dizayn edilmiş perde çeşitlerinden oluşmaktadır. 2016 yatak odası perde modelleri şık ve gösterişli tasarımlarıyla , ışık geçirgenliğini ayarlayan harika yapısıyla gün içerisinde bile yatak odalarınızda uyumaya imkan sağlamaktadır.
Bilhassa perdelerimizin aşağı kısmında kullandığımız güneşlikler; yaz mevsimlerinde gün içerisindeki aşırı sıcaklardan dolayı oluşan güneş ışıklarını büyük oranda azaltamadığından gün içinde uyumak zorlaşıyordu. Bu sene ise yatak odası perde modellerinin altındaki güneşlikler içeriye giren güneş ışınlarını yüzde 90 oranında azaltarak rahatsız olma olasılığını en aza indirgiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir