Ve Biz Buradayken – And While We Were Here Film Önerisi

Published by: 0

Ve Biz Buradayken (And While We Were Here) 2012 yılına ait drama türündeki film, Napoli’ye bir iş için gelen evli bir çiftin yaşadıklarını anlatıyor. Gerek çekimleri gerek oyunculuklarıyla samimi, sanki gerçek bir hayatı izlermişcesine karşımızda duran film, hayattaki seçimlerimizi, cesaretimizi, gerçekten istediğimiz hayatı yaşayıp yaşamadığımızı sorgulatan bir film. Filmde geçen olayı yaşamasak da, bir zamanlar aldığımız kararları, hayallerimizi ne kadar gerçekleştirdik durup düşündürüyor. Genç çiftin evliliğindeki sorunları izlerken, Ischia Adasının mükemmel görüntüsü de bize eşlik edecek. Ve Biz Buradayken, unutulmaz filmlerinizin arasına eklemesenizde, vakit geçirmek için izleyebileceğiniz bu film, film önerileri arasında yerini alıyor.

Ve Biz Buradayken Filminin konusu:

Jane kocası Leonard’ın işi sebebiyle Napoli’ye gelirler. Buradayken Jane, büyükannesinin 2. dünya savaşı sonrasındaki kaydettiği anılarını bir kitap haline getirmek için çalışmalara başlar. Bu sırada hayatı hiçbir, şey umursamadan rahat bir şekilde yaşayan Caleb ismindeki gençle tanışmasıyla farklı bir yöne doğru gitmeye başlar. Evliliklerinde bir şeylerin yanlış gittiğini anlamasıyla Jane, ya yaşantısına devam edecek ya da değişikler yapmaya başlayacak.

Ve Biz Buradayken Filminin Oyuncuları:

Filmin başrolünde Süpermen Dönüyor, 21 Filmlerinden de hatırladığımız güzel oyuncu Kate Bosworth yer alıyor. Bir viyola sanatçısı olan kocası Leonard’ı ise Direniş, The Mentalist Turist Filmlerinde daha küçük rollerde izlediğimiz Iddo Goldberg var. Genç gezgin Caleb rolünde ise, Eğer Yaşarsam filmiyle kendine bir takım hayran edinmiş, son dönemde yükselişte olan genç oyuncu Jamie Blackley yer alıyor. Jane’nin büyükannesi Grandma Eves’i ise Claire Bloom seslendiriyor.

Özellikle Jane’in kaydettiği büyükannesinin sesinden anıları dinlerken gerçekten duygusal anlar yaşatıyor. Ve Biz Buradayken (And While We Were Here) vaktinizi değerlendirip sizi biraz dinlendirecek bu kısacık filmi izlemenizi tavsiye ederiz.