Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir ?

Makyajınızın uzunca zaman daimi olması ve düğün töreni fotoğraflarında harika görünmesi için: 1 Işığı yansıtan bir fondöten seçin ve bu fondöteni uygulamadan öncesinde açık nitelik kapatıcıyla karıştırın.Yüzünüzün fotoğraf raflarda parlamaması amaçlı pudra sürmeyi unutmayın. 2 Rimelinizin su geçirmez olduğundan güvenilir olun ancak su geçirmez rimeller daha yapışkan olduğundan, uyguladıktan daha sonra eskiyen bir diş fırçasıyla kirpiklerinizi tarayın.

Kahve tonlarındaki rujlar resimlerde epeyce donuk görüneceğinden harika bir düşünce değildir.

Cildinizin daha parlak ve işlek görünmesi amaçlı krem allıktan vazgeçmeyin. Daha daimi olurlar ve düğün töreni bugünü makyaj tazelemekten daha mühim işleriniz olacağından sizlere kocaman kolaylık sağlarlar. Fotoğraf çektirirken çenenizi her an yukarıda tutun zira bu sizi daha harika gösterecektir.

SİVİLCE İZLERİ

En nihayetinde o sivilceden kurtuldunuz ama maalesef , izi sizlere hatıra kaldı. Bu vaziyette yapabileceğiniz en harika birşey sivilcenin bıraktığı lekeyi akne muayene özelliği meydana gelen bir kapatıcı sayesinde gizlemek olacaktır.

AĞDA

Bacağınıza ağdayı yapıştırdınız ve çekmeye cesaretiniz yok. Ilık suyla birden çok dk üzerinden geçin; ılık su ağdayı yumuşatmaya başlar. Bir parça bez sayesinde nazikçe çekip çıkarın.

BAŞTAN ÇIKARICI KOKMAK İÇİN

Parfüm sürmeyi en harika Fransız bayanlar bilir. Onlar parfüm sürdüğünde huzursuz olmazsınız ve her an harika kokarlar zira nereye uygulayacaklarını bir sürü iyi bilirler.Daha harika ve hayret verici kokmak amaçlı bileklerinize, boynunuza, dizin arkasındaki bölgeye ve saçlara sıkın. Uzunca zaman harika kokmak amaçlı parfümünüzü saç serumunuzla karıştırın ve saçınızın üstünde gezdirin.

KIYAFETLERİNİZDEKİ MAKYAJ LEKELERİ

Kıyafetinize bulaşmış makyaj izlerini ovalayarak temizlemeye çalışırsanız kir bir sürü daha berbat duruma gelebilir. Yeraltı Maden suyu sodasını bir beze ya da mendile dökerek lekenin üst kısmına bastırın. Daha Sonra da üst kısmına tuz dökerek fırçalayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir