Ünlü Kadınların Güzellik Yöntemleri

Published by: 0

Evet, kuvvetli ve buğulu gözler nihai derece cazip . Ancak buğulu göz makyajı herkese yakışmaz. Saçınızın ve gözünüzün rengi tek sürü mühim . Bazen bu makyaj sizlere zor kaçabilir.

Kırmızı dudaklar, kırmızı yanaklar

Kıpkırmızı dudaklar hiç de yepyeni değil. Ancak Emma Watnihai’un tek sürü özel detayını denemediğinize eminiz.

Genel olarak makyajda tek puan vurgulandığında, gözler ve yanaklar ek olarak doğal bırakılmaya itina gösterilir. Ancak burada kırmızı yanaklar da görüyoruz. Üstelik çok güzel . Elmacık kemiklerinize utandığınızda yanaklarınızı kaplayan rengi vermeniz teklifimiz .

Gölgeli kedi gözler

Mila Kunis’i biz tek sürü beğeniyoruz. Geçen günlerde makyajsız durumu tek sürü konuşulan Kunis’e yönelik göz makyajına odaklanmalı.

Siyah göz kalemi, maskara ve far ihtiyacınız meydana gelen malzemeler. Farı kaşınızın altına civarı nötr renkleri faydalanarak gölgelendirmeniz mühim . Ek Olarak ardından göz kapağınıza çekeceğiniz eyelinerınızı şakaklara gerçek , tek sürü da uzunca olmayacak, tek kuyrukla sonlandıracaksınız.

Parlayan tek cilt

Scarlett Johansson esasen tek sürü harika . Pürüzsüz tenini taçlandıracak ve mavi gözlerini ortaya çıkaracak berrak tek baz sebep . Bunun içinse ışıltılı tek far, maskara ve şeftali tonlarında tek ruj yeteri kadar . Ek Olarak ne olsun?

Metalik buğulu gözler

Dramatik dokunuşların birçok taraftarı değiliz. Ancak buğulu gözlerin yeri apayrı. Jessica Alba metalik tek buğulu göz makyajı seçim etmiş. Işıltılı tek gece amaçlı teklifimiz .

Bu asi makyaj rengarenk gözlerle buluştuğunda cazip bakışlar ortaya çıkıyor. Bununla Birlikte bu göz makyajının gözleri kocaman gösterme benzeri tek özelliği de var.

Vişne dudaklar

Sadece makyajınızı öne ortaya çıkarmak talep ediyor ve dudaklarınızın güzelliğine tek de çekiciliğine güveniyorsanız, makyajınızda dudaklarınızı belirginleştirmeniz teklifimiz .

Koyu kırmızı, vişne ve üstelik belki mora kaçan tonlar sizi gecenin kraliçesi yapar.

Bronz ten

Minka Kelly’nin cilt rengi onu cazip kılan noktalardan. Bronzlaştırıcı pudra ve allıkları kullanmanızı öneri ediyoruz. Zira bazen tek maskara ve parlatıcı dahi bronz çekicilikte yeteri kadar .

İki ayrı ton,

Göz kalemlerini renklendirmenin zamanı geldi. Ruj renginize ve kıyafetinize uyumlu tek göz kalemi ne sebeple kullanmayasınız ki? Metalik ve Olivia Munn’ın makyajına uyarı çekmek istedik. Son Olarak uygulamaya geçebiliriz.