Tetikçi – Shooter Film Önerisi

Published by: 0

Tetikçi (Shooter), 2007 yılına ait ABD yapımı bir aksiyon filmidir. “Tetikçilik” konusu altında izlediğim en güzel film. Türünün en iyi örneklerindendir. Öyle çözülemeyecek sıra dışı bir senaryoya sahip değil ancak kaliteli çekimleriyle, oyunculuklarıyla birlikte güzel bir yapım olmuş. Unutulmaz bir film olmasa da izlemekten çok büyük keyif alacağınızı düşündüğüm için Tetikçi filmini film önerileri arasına ekliyorum.

Tetikçi Filminin Konusu:

Savaş arkadaşıyla birlikte çatışmada ölüme terk edilmeleri sebebiyle arkadaşı ölen ve bu sebeple emekliye ayrılan usta tetikçi, son bir suikast görevi için geri çağırılır. Teklifi kabul eden tetikçi, geç de olsa işin içinde bir tuzak yer aldığını geçte olsa anlar.

Tetikçi Filminin Oyuncuları:

Filmin başkarakteri usta tetikçi Bob Lee Swagger adlı karakteri canlandıran kişi, birçok başarılı yapımda yer alan Mark Wahlberg. Kate Mara, Michael Pena, Danny Glover, Rhona Mitra gibi oyuncular da kadroda yer alıyor. Bu kaliteli aksiyon filmini yöneten kişi ise Adalet adlı filmi de yöneten Antoine Fuqua.

Kendinize güzel bir aksiyon filmi izlemek için boş vakit yarattıysanız bu film iyi bir seçim olabilir. Pişman olmayacağınıza emin olarak rahatlıkla başlatabilirsiniz filmi. Özellikle benim gibi tetikçi temalı filmleri severek izliyorsanız hiç vakit kaybetmeden izleyin. Fazla abartılmasa da şahsen ben filmi izleyip beğenmedim diyen birisine rastlamadım. Tetikçi (Shooter) adlı aksiyon filmini izleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!