Suna Dumankaya Doğal Peeling Tarifi

Published by: 0

Suna Dumankaya’dan Doğal Peeling Tarifi

Suna Dumankaya, derinlemesine yüz temizliği yapmak isteyenler için doğal peeling önerisinde bulunmuştur. Suna Dumankaya, derinlemesine yüz temizliğinin, cildi ölü hücrelerden arındırmak, biriken yağları temizlemek; ve siyah noktalardan kurtulmak için, doğal peeling, buhar banyosu; ya da maskeler ile gerçekleştirilebileceğini belirtmektedir.

Ve Suna Dumankaya, derinlemesine yüz temizliği için, doğal peeling uygulamasını evde kolaylıkla yapabileceğinizi belirtmektedir.

Suna Dumankaya tarafından, derinlemesine yüz temizliği için önerilen doğal peeling yöntemini şu şekilde açıklayalım:

2.5 çay kaşığı bal, bir kahve fincanı yulaf ezmesi, yarım tatlı kaşığı sıcak su, bir tatlı kaşığı elma sirkesi

Suna Dumankaya tarafından, derinlemesine yüz temizliği için önerilen doğal peelingin uygulanması için, belirtilen malzemelerin tamamı karıştırılır; ve cilde uygulanıp, onbeş dakika boyunca etki etmesi beklenir.

Onbeş dakikanın sonunda ise, yumuşak ve nemli bir bez ile, doğal peeling, ovularak ciltten çıkartılır… Ilık su ile cilt durulanır…

suna dumankaya peeling kahve, suna dumankaya yuz peelingi, türk kahvesi ile yapılan peeling, suna dumankaya peeling tarifleri, suna dumankaya peeling tarifi, peeling nasıl yapılır suna dumankaya, suna dumankaya türk kahvesi peeling, kahveli peeling suna dumankaya, yüz peelingi suna dumankaya, kahveyle peeling nasıl yapılır