Spora Giderken Nasıl Giyinilir ?

Published by: 0

Özellikle mevsimlere uyumlu biçimde kıyafet tercihi inşa etmek , sizlere yaptığınız sporda ek olarak huzurlu davranış etme fırsatı sağlayacaktır.Ekstra terlemenize yarayan bir bir sürü kıyafet sizlere yarardan bir sürü kayıp getirebilir. Bu stil giyim tercihinin mahaline , terlemeyi emen elbiseler ek olarak sıhhatli olacaktır.Pamuklu elbiseler bu bağlamda en kocaman yardımcınız.

Tayt ve eşofman altı benzeri seçenekler sizlere özgür davranış olanağı sağlar . Burada uyarı etmeniz gerekli olan puan ise, kıyafetlerinizin vücudu sarması şayet sıkmaması gerekir.

Spor yaparken en kocaman yükü çeken bölgelerinizden biride ayaklarınızdır
Ayakkabı tercihi en mühim noktalardan biri. Vereceğiniz hata bir hüküm tüm egzersizlerinizin sakatlıklarla sonuçlanmasına ne amaçla olabilmektedir . Bu yüzden spor ayakkabı alırken düz tabanlı modellerden kaçının. Ayak tabanınızı savunan ve yükünü hafifletecek tarzda olanlara yönelin.

Alacağınız ayakkabının gökyüzü akımı bir sürü önemli
Kullandığınız ayakkabının içerdeki havayı hapsetmemesi, üstelik sürkülasyon sağlaması gerekir. Bu özelliğe sahip değilse bir dizi ayak rahatsızlığı peşinizi bırakmayacaktır.

Tüm spor kıyafetlerinizde olası çok huzurlu olacağınız tarza yönelin
Bu sizlere hem bir egzersizlerinizi gerçek inşa etme fırsatı verecek, hem bir de sıhhatli biçimde sporunuza aynı ritimde devam etme özelliği katacaktır.