Size Uygun Kokuyu Bulun

Her kadın güzel kokmaktan ve kokusuyla karşısındaki insani etkilemekten hoşlanır. Bu hoşlanma dürtüsü ile kişi kendisine uygun kokuyu bulma çabasına girer. Gerçekten de çekiciliğin sırlarından bir tanesi de güzel kokmaktır. Çekici olmak için size uygun kokuyu bulun ve çekiciliğinizi, karşı tarafı etkileme gücünüzü artırın.  Piyasada bulunan her parfüm her tende aynı kokuyu bırakmadığı için koku seçimi oldukça önemlidir. Annelerimizi kokusu nasıl burnumuzdan gitmezse sizinde kokunuz insanların burnundan gitmemeli ve o kokuyu duyduklarında sizi hatırlayabilmeliler.  Kokuyla çekiciliği artırmak ve akılda kalmak ancak doğru kokuyla buluştuğunuz anda gerçekleşebilir. Şöyle bir iddia da vardır ki esmerler baharatlı kokuları, sarışınlar hafif kokuları, kızıllar ise buruk kokuları tercih etmelidir diye. Gerçekten tenimizde o kokuyu hissetmeden böyle kesin bir vargıya varılabilir mi acaba?

Önce arklı alternatifler deneyerek size uygun kokuyu bulun. Size önerimiz ilk önce bir parfümeriye gidin ve hoşunuza giden kokulardan denemeye başlayın. Tatlı mı seviyorsunuz, baharatlı bir koku mu? Ağır mı olsun yoksa çok hafif neredeyse hissedilmeyecek kadar yumuşak bir koku mu olsun? İşte buna siz kendinize o kokunun yakıştığını hissettiğiniz anda deneyerek karar vereceksiniz. Ancak şunu unutmayın ki parfümler her insanın teninde farklı bir tada farklı bir kokuya bürünürler. Aslında en güzel koku insanın kendi teninin kokusudur. Ama bu kokuya daha da hoşluk katmak ister bayanlar ve farklı kokular arayışına girerler. Parfüm kullanacaksanız eğer içindeki kimyasallar nedeniyle aslında kokuyu tene sıkmamak en doğrusudur.

Çok farklı koku çeşitleri vardır. Meyve, çiçek kokuları, karanfilli baharatlı kokular, vanilya, amber, misk içeren kokular. Bu kokular teninizin kimyası ile buluştuğunda sizi yansıtan koku hangisi acaba? Test etmeden ve denemeden tek bir kokuya bağımlı kalmayın. Size uygun kokuyu bulun ve güzel kokmanın tadını çıkarın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir