Siyah Noktaları Nasıl Engelleyebiliriz ?

Published by: 0

Siyah noktalara çözüm olarak hanede uygulayabileceğimiz bir bir sürü metot mevcuttur. Benzer sürede kara noktalar amaçlı bir bir sürü kimyevi kremler yer almaktadır . Bilindiği üzere sitemiz bitkisel tedavilere ek olarak yakındır.Peki kara noktalara ne sıkı ciro ?, kara noktalar ne türlü geçer ?, kara noktalara ne yapmalı ?

Siyah Noktaların Bitkisel Rehabilitasyonu :

1- Bir limonun kabuğunu rendeliyoruz. Ek Olarak ek olarak sonra bir çorba kaşığı natürel yoğurdun içerisine bu limon rendesini ve bir yiyecek kaşığı mısır ununu koyuyoruz.Bu karışımı güzelce harmanladıktan ek olarak sonra yüzümüze masaj inşa ederek sürüyoruz. 15 dk bekledikten ek olarak sonra yüzümüzü ılık su ile yıkıyoruz.

2- Bir tane kırmızı turp alın, bunu güzelce yıkayın. Kabuklarıyla beraber rendeleyin. Ileri Ki Zamanlarda bu rendelenmiş turbu bir tülbent sayesinde süzün.Çıkan turp suyunu elma sirkesi ile karıştırın. Bu karışımı güneş görmeyen bir yerde üç gün bekletin. Üç gün geçtikten ek olarak sonra bir pamuk veye peçete faydalanarak bu karışımı kara noktalarınıza sürün. Bu yolu altını çizen uygulayın. Üçüncü günden ek olarak sonra kara noktalarınıza tesir ettiğini göreceksiniz. Kesinlikle neticeler ise 7-10 gün ek olarak sonra belli olacaktır.

3- 1/2 su bardağı su alın ve içerisine üç yiyecek kaşığı elma sirkesi dökün ve kaynatın. Ek Olarak ek olarak sonra ateşi kısın ve üstünü bir tülbent ile kapatın ve çıkan buhara yüzünüzü tutun. On 5 yirmi dk yüzünüz buharda kalsın. Bu metot kara noktalarınız gözeneklerini açacaktır. Ileri Ki Zamanlarda bir ek olarak az bir miktar su ve bir o civarı da sirke alıp karıştırın. Bu karışımla da yüzünüzü silin. Bu işlemi bir hafta da 2 defa tekrarlamanız kara noktalardan arınmak amaçlı yetecektir .

4- Bir tutam yabani kekik yaprağı,nane ve ıhlamuru bir kaba koyup su ilave ettikten ek olarak sonra kaynatın. Kaynama bittikten ek olarak sonra karışım kenara alınır ve soğuduktan ek olarak sonra kara noktalara sürülür.

5- Bir tane salatalı alın,kabuklarını soyun ve suyunu çıkarın. Salatalık suyunun içerisine bir türk kahvesi fincanı limon suyu, bir çorba kaşığı badem yağı ve çırpılmış bir tane yumurtanın akını eklenir .İyice karıştırılır. Bu karışıma hamur kıvamına gelene civarı patates unu katılır ve yoğurulur. Hazırlıklı meydana gelen kremi yüzünüze sürüp tahmini yirmi-yirmi 5 dk bekletin. Ardından yüzünüzü ılık suyla yıkayın.

Siyah noktalardan kurtulduktan ek olarak sonra her erken yüzümüze gül suyu ile silersek yüzümüz ” çocuk ” benzeri olacaktır.