Sevgililer Gününe Özel Romantik Tavsiyeler

Published by: 0

Sevgililer Günü bilindiği gibi her yıl 14 Şubat’da kutlanan özel bir gündür. Bu özel günde sevgililer ve eşler birbirlerine sürprizler yaparlar. Gün öncesi tüm mağazalarda ya da websitelerde yüksek miktarda kadın için üretilmiş ürünler bulunur. Bu yüzden erkekler, kadınların aksine hediye alma konusunda sorun yaşamazlar. Kadınlar hediye bulmada güçlük çektiklerinden, klişe hediyeler almaya yönelirler. Bunlar parfüm, saat, gömlek vb. gibi şeylerdir.O halde kadınların alması gereken hediyeler nelerdir?

Sevgililer Gününe Hediye Nasıl Olmalı

İstatistikler kadınların erkeklerden daha çok romantik hediye aradığını gösteriyor. Sevgililer günü hediyesiolarak erkeğin ilgisi olan şeylere yönelmek en idealidir.

Sabah ondan önce erken uyanmalısınız. Uyandığında onun görebileceği yerlere ufak notlar bırakarak romantizmi erkenden canlandırabilirsiniz. İşe giderken giyeceği şeylerin cebine de not bırakın, böylece sevgililer gününde size hatırlar. Daha sonra farklı bir kahvaltı hazırlayıp, masada kalp şeklinde olan şeyleri bulundurun. Gün içinde sevgilinize daha fazla sarılıp onu daha fazla öpün. Hediyeler;

Masabaşı Erkek  İçin Hediye

Ofis ortamında çalışan ya da masabaşından kalkmayan sevgilinize fotoğraf çerçevesi, masa saati ya da kalem, isminizi yazdırabileceğiniz kupa ya da bardak alabilirsiniz. Böylece masasında aldığı hediyeyi görerek sizi hatırlar.

Futbol Fanatiği Erkek İçin Hediye

Eğer sevgiliniz futbol fanatiği ise, tuttuğu takımın lisanslı ürünlerini alabilirsiniz.Bunlar forma, t-shirt, short ve dahası olabilir.  Hatta maç bileti bile alabilirsiniz.

Oyun Meraklısı Erkek İçin Hediye

Playstation ya da XBOX ‘da sevdiği oyunun son çıkan versiyonunu alabilirsiniz. Ayrıca tavla erkek için önemli yerdedir. İsminizin yazılı olduğu ya da işlemesi güzel olan bir tavla alıp sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Yemeği

Mum ışığı altında yenen yemek romantik bir hediyedir. Sevgililer gününde özel yemek yapmak istiyorsanız, sevgilinizin sevdiği yemekleri yapmalısınız. Bunlar fast-food bile olsa menüye dahil edin. Ayrıca menüye kalp şeklinde olan sevgililer gününe özel kurabiye ve pastayı da eklemelisiniz.  Yemekte vaktinizi normal giyindiğinizden daha şık giyinerek geçirmelisiniz. 14 Şubat’ın simgesi kırmızı olduğu için kıyafetinizin rengi, etraftaki balonlar ve mumlar da kırmızı olmalıdır. İlişkiniz boyunca çektiğiniz fotoğrafları ve vidyoları düzenleyip CD’ye yazarak sevgililer günü filmi yaratıp yemekten sonra izleyebilirsiniz.

Diğer Hediyeler

Sevgilinize özel oluşturabileceğiniz kitaplar bulunmakta. İstediğiniz gibi tasarlayıp, sevgililer gününe özel cümleler ile donatarak, fotoğraflar ekleyerek güzel bir hediye yaratabilirsiniz.

Bilindiği gibi her erkekte gömlek, kravat vs. bulunmakta. Eğer birlikteliğiniz yeni ise;  isme özel kol düğmeleri, gömlek, kravat, cüzdan, fotoğraf baskılı zippo, çakı ya da anahtarlık gibi aksesuarlar alabilirsiniz.

Çocukluğunda okumaktan hoşlandığı çizgi roman ya da roman, isminizin olduğu bir bornoz, sevdiği teknolojik aletlerden biri, beraber çıkacağınız tatil ve spa merkezinde masaj diğer seçenekler arasındadır.