Şanslı Slevin – Lucky Number Slevin Film Önerisi

Published by: 0

Şanslı Slevin (Lucky Number Slevin), 2006 yılına ait, Almanya ve ABD ortak yapımı olan bir aksiyon, gizem ve suç filmidir. Bu filmi izlerken çok büyük zevk alacağınıza eminim. Birçok listede dünyanın en iyi filmleri arasında yer alan Şanslı Slevin, kaliteli bir film olasını bir yana, harika bir senaryoya ve oyunculara sahip. Filmin her bir sahnesi özenle çekilmiş ve hepsi ayrı bir anlam taşıyor. Yani şu sahneyi çıkarırsak film bozulmaz diyeceğimiz bir sahnesi yok. En ufak detayı bile kaçırmamanız için, tek başınıza ve tüm dikkatinizi vererek izlemelisiniz. Bu derece kaliteli ve önemli bir yapımdır Şanslı Slevin. Bu sebeple bu filmi film önerileri arasına ekliyorum..

Şanslı Slevin Filminin Konusu:

Söz konusu Slevin, yaşantısında sürekli kötü şeyler yaşamaktadır. Yaşadığı binadan çıkmak zorunda kalan, kız arkadaşını onu aldatırken yakalayan Slevin, tüm bunlardan kurtulup dinlenmek için New York’a gider ve bir süreliğine boşta olan arkadaşının dairesinde kalır. Ancak Slevin, o kadar şanslı değildir. Sorunlar orada da yakasını bırakmamaktadır. Slevin bir anda kendini, bir zamanlar ortak olan ama sonradan ayrılıp birbirilerine düşman olan, New York’un en büyük ve zengin iki mafya babasının arasında bulur.

Filmin başkarakteri olan Şanslı Slevin’i Josh Hartthet canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Morgan Freeman, Bruce Wills, Ben Kingsley, Lucy Liu gibi oyuncularda yer almaktadır. Bu özgün senaryoyu yazan kişi Jason Smilovic. Yöneten kişi ise Paul McGuigan.

Şanslı Slevin (Lucky Number Slevin), bana kalırsa her tarzdan insanın seveceği türden bir film. Senaryosu bile izleyiciye bol bol yetiyor. Sizde daha fazla vakit kaybetmeden bu filmi izleyin. Asla pişman olmayacaksınız. İzleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!