Perde Çeşitleri ve Perdeler Hakkında

Published by: 0

Genellikle kumaşlardan imal edilmekte olup, dikey şekilde asılabilen ışık ve görüntü yoğunluğunu istediğimiz ölçüde ayarlayabildiğimiz sistemlerdir. Kumaş perdelerden üretilenlerin yanısıra plastikten veya ahşaptan üretilen parçası bol, jaluzi diye adlandırdığımız ürünlerde perdeye benzer şekilde kullanılmaktadır.

Perde modelleri bir çok farklı desenlerde ve renklerde üretilmekte olup, müşterilerin beğenileri doğrultusunda her türlü perdeyi bulmaları mümkündür. Bunun yanısıra sadece evinize has özel perde üretimi de yaptırabilirsiniz. Bu perde modelleri sırasıyla tül perdeler, stor perdeler, zebra perde modelleri, fon perdeler, jaluzi perdeler olarak sıralandırılmaktadır.

Çocuk odaları için renk renk desen desen capcanlı perde seçenekleri mevcut olduğu gibi, salon perdeleri, mutfak perdeleri ve ofis perdeleri içinde birçok seçenek bulunmaktadır.
Aşağıda örnek olarak verdiğimiz resim galerisinden türlü perde seçeneklerine bakarak kendiniz için en uygun perde modelini seçmekte fikir sahibi olabilirsiniz.