Parfüm Kullanmak Sanattır

Published by: 0

Çekici Parfümler

Günlük hayatın koşturmacasında kendimizi kir ve terden uzak tutan yegane şey kozmetik ürünlerdir. Örneğin güzel bir parfüm ile hem terden kirden korunabilir hem de etrafa güzel bir koku yayabiliriz. Bunun için kozmetik ürünlerinde doğru tercihlerde bulunmalıyız. Genel olarak çevreniz tarafından güzel bir şekilde algılanmak için bu önemlidir. Bakımlı olmak çok önemlidir. Giyimimiz, ayakkabılarımız, saç şeklimiz kadar nasıl koktuğumuz da önemlidir. Bu yüzden her insan kendine has bir koku belirler ve bu şekilde parfümünü seçer.

Kişisel Bakım ile Özgüven Kazanımı

Yalnızca parfüm değil, losyon veya koltuk altı deodorantları da bu bağlamda önemlidir. İnsanın kendini iyi hissetmesi biraz da iyi kokmasından geçer. Eğer gündelik ter ve pis kokulardan arınmak istiyorsanız öncelikle alacağınız parfümün kalitesine bakmalısınız.

Her parfüm güzel değildir. Bazı parfümlerin aromaları hem boğucudur hem de itici kokar. Çevremize iyi bir izlenim uyandırmak bizim elimizdedir. Hoş bir kokuyla insanların gözünde bambaşka bir hal alabiliriz. Üstelik bunlar için tonlarca para dökmeye de gerek yoktur. Oldukça ucuz ve kaliteli parfümlerle de hoş kokmanız mümkün.

Parfüm Önerileri

Parfümler insanları etkilemede önemli bir rol oynamaktadır ve kadınlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Kadınların vazgeçilmezidir parfümler. Bu yazımızda erkekleri baştan çıkartan çekici parfümleri inceleyeceğiz. Parfümlerin erkekler üzerindeki etkisi ise tartışılmaz derecede olumludur…

212 Sexy Women

İsim olarak “Seksi Kadın” anlamına gelmektedir ve buradan bile bir şeyler çıkartılabilir. Seksiliği, gizemliği ve çekiciliği bir arada getirmiştir. Parfümü kullandığınız takdirde kendinizi daha genç hissedeceksiniz. İçerisindeki kırmızı biber, gardenya ve vanilya gibi zıt kokular ile erkekleri baştan çıkartmaya yetecektir.

Hypnotic Poision

Kırmızı bir şişede muhafaza edilen ve kullanılmayı bekleyen bir parfüm olan Hypnotic Poision, erkekler üzerinde bir hipnoz etkisi oluşturacak ve kadınlar üzerinde de sizin çekiciliğinizin fark edilmesine neden olacak eşsiz, özel bir parfüm sizleri bekliyor olacak…

Gucci Rush

Erkekler üzerindeki etkisi tartışılamayacak kadar sağlam olan, kadınlardaki cesur ve seksiliği ön plana çıkartmayı başaran bir parfümdür Gucci Rush… İçerisinde bulundurduğu oryantal ve çiçeksi akorları ile karakterin farklı bir hal almasına neden oluyor. Gucci Rush ile erkeklerin başını döndürmeye hazır olun. Gucci Rush’ı bir müzik gibi düşünürseniz içerisinde bulundurduğu şeftali, frezya ve gardenya notaları ile erkeklerin kulaklarından gönüllerine ve gözlerine güzel bir müzik keyfi yaşatmış olacaksınız.

Yukarıdaki parfümler ile çekiciliğinizi ve seksiliğinizi ön plana çıkartıp eşsiz, rahatlatıcı bir kokuya ve farklı bir yolculuğa hazır mısınız ?