Makyajsız İyi Görünmek İçin

Published by: 0

DOĞALLIĞINIZLA BÜYÜLEYİN

Her kadın aynaya baktığında güzel görünmek ister ve güzel görünüp beğenilmek için çabalar. Bazı kadınlar şanslıdır güzel bir görünüşleri vardır ancak çoğu kadın o kadar şanslı değildir aslında bu eksikliği makyajla gidermek ve güzel görünmek isterler ama makyaj her zaman çözüm olmaz çünkü gün boyu makyaj taşıyamayız ayrıca her makyaj cildimiz azda olsa yıpratır. Bu yüzden makyajsız da güzel görünmek doğala yakın olmak her kadının hayli olmuştur. Makyajsız iyi görünmek için ufak dokunuşlar yapabiliriz. Böylece hem doğal bir güzelliğe hemde kalıcı bir güzelliğe kavuşabiliriz.

İşte Makyajsız iyi görünmek için size ipuçları. Öncelikle iki ana başlık altında konuyu ele alıyoruz. Birincisi dışarıdan dokunuşlarla yapılacak işlemler.  İkincisi ise metabolizmanızla ilgili adımlar olacaktır. Dışarıdan yapılacak dokunuşlar nelerdir. Öncelikle cildinizi derinlemesine temizleyin ve güneşten aşırı soğuktan koruyunuz. Daha sonra düzenli olarak nemlendirin. Daha sonra göz çevresini makyajdan arındırıp kremle bakımını yapın göz çevresine başlamışken kaşlarınızı tarayın ve kirpiklerinize bitkisel bakım yapın. Çilek ile diş ve dudak makyajı yapın. Saçlarınızı tarayın ve mutlaka cildinize haftada bir peeling ve buhar banyosu yapın.

Şimdi ikinci basamaktayız. Makyajsız iyi görünmek için metabolizmamızla ilgili olan kısımda öncelikle uyku düzeni şart günde en az 7 saat uyuyun ve bitki ağırlıklı içecekler tüketin dengeli beslenin. Uykunuzu almadan yataktan kalkmayın ve gözünüz kızarık şekilde sakın ayna karşısına geçmeyin. Gün içersinde bol bol su için su içmek cildinizi içeriden nemlendirecektir. Bunlarla birlikte yürüyüş yapın ve düzenli bir şekilde yapın. İçeriden gelen bu etkilere dışarıdan dokunuşlar yaptığınızda aldığınız sonuçlar sizi doğal bir güzelliğe sahip kılacaktır. Yaptığınız bu kadar çalışmanın karşılığını aynanın karşısında görünce gülümsek size çok güzel bir ödül olacaktır.