Limit Yok – Limitless Film Önerisi

Published by: 0

Limit Yok (Limitless) Meksika ve ABD’nin 2011 yılına ait Dünyaca ünlü bir yapımıdır. Filmin gişedeki büyük başarısının yanı sıra günümüzde bile oldukça izlenip beğeniliyor. Film en çok yaşattığı gerilimle, oyunculuklarıyla ve farklı konusuyla konuşuluyor. Ayrıca filmdeki replikler insana ders olacak nitelikte. Kimisine göre efsane bir film kimisine göre vasatın üstü. Bize göre harika oyunculukları ve konusuyla film önerilerimizin arasına girmeyi fazlasıyla hak ediyor.

Limit Yok Filminin Konusu :

Filmin baş karakteri Eddie bir yazardır. Yazdığı hiçbir şey tutulmamaktadır ve hayatı giderek dibe batmaktadır. Artık iyice perişan haldedir ve sevgilisi, Eddie’yi terk etme kararı alır. Yolda dalgın bir şekilde giden Eddie, eski bir tanıdığı olan Vernon Gant ile karşılaşır. Vernon Gant, Eddie’ye denemesi için bir adet küçük hap verir. Bu küçük hap Eddie’nin tüm hayatını değiştirir ve zirveye çıkmasına sebep olur.

Limit Yok Filminin Oyuncuları :

Filmin baş karakteri Eddie’yi canlandıran kişi Felekten Bir Gece, Umut Işığım, Keskin Nişancı gibi ünlü yapımlarda oynayan Bardley Cooper. Bradley bu filmde de harika bir oyunculuk sergiliyor. Eddie’nin sevgilisini canlandıran kişi Abbie Cornish. Abbie Cornish, Sucker Punch, Klondike, Parlak Yıldız gibi filmlerde de yer almıştı. Vernon Gant karakterini ise Oyuncu, Kadavra, 3:10 Treni gibi filmlerde oynayan Johnny Whitworth canlandırıyor. İş adamı olan Carl Van Loon karakterini canlandıran kişi ise Seçkin Katiller, Baba gibi filmlerde yer alan efsane oyuncu Robert De Niro.  Filmi yöneten kişi ise Uyumsuz ve Sihirbaz filmlerini de yönetmiş olan Neil Burger. Bu güzel senaryo ise Alan Glynn ve Leslie Dixon’ın kaleminden çıkıyor.

Harika bir kadro ile harika bir senaryo birleşince ortaya başarılı bir yapım çıkmış. Ayrıca filmin, bu sene dizisi çekilmeye başladı ve filmdeki oyuncular da dizide yer alıyor. Diziyi izlemediğimiz için hakkında bir yorumumuz yok ancak film gerçekten başarılı ve mutlaka izlemenizi öneririz. Limit Yok (Limitless) filmini izleyecek olan herkese iyi seyirler dileriz.