Kruvaze Perde Modelleri

Dekorasyonlarımızın ayrılmaz bir bütünü olarak bilinen kruvaze perde modelleri  geçmiş yıllardan bu yana her geçen gün çeşitli modelleri ve desenlerini artırarak tasarımlarına devam etmektedir. Kruvaze perde çeşitleri sizleri geçmiş günlerin nostaljik havasıyla buluşturmasının yanı sıra modern görünümü sayesinde de vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. İstediğiniz seçeneklerini bünyesinde barındıran perde modeli, modası asla kaybolmayarak mekanlarınızın güzide bir parçası olarak kalacaktır. Son zamanlarda üretimi daha da yaygınlaşmaya başlamış olan mekanizmalı kruvaze perde modelleri de tercihler arasında yerini almıştır. Perdelerinizi sağa ve sola ayrılmasını sağlayan perde modelini, farklı şekilllerde dizayn edilmesi suretiyle zevkinize has kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Evinizin her  köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz perde grubu, dilerseniz evinizdeki mobilya ve aksesuarların renk ve desenlerine göre de özel dikim yaptırabilirsiniz.

Kruvaze perdelerin günümüzde de kullanımı bir hayli rağbet görmekle birlikte stor perde sınıfı içerisinde de yerini alarak tercih sınıfına girmeyi başarmıştır. Yeni tasarımlarıyla adeta göz kamaştıran perde modelleri, içerisine stor perde yaptırarak ve ardından perde aksesuarlarıyla ( saçak, boncuk, püskül vb) perdenizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Bu sayede mekanlarınızın görünümü daha zengin bir görünüme kavuşarak evlerinizin odalarınızın daha ferah görünüm elde etmesini sağlayacaksınız.

Bu sayede evlerinizde vaktin nasıl geçtiğini anlamayarak  evden çıkmak  istemeyeceksiniz. Birçok kumaş modelini de içeriğinde barındıran kruvaze perde modelleri, organze, saten gibi kumaşlardan üretilmektedir. Bilhassa bu sene örgü perde modelleri daha ön plandadır. Özellikle yatak odası ve salonlarınız için uygun olan perde modelleri diğer perde modellerine nazaran daha şık, canlı ve modern görünmektedir. Mekanlarınızın rengine ve tasarımına uygun olarak tasarlayacağınız farklı tasarımlarla evinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*