Koleksiyoncu – The Collector Film Önerisi

Published by: 0

Korku – Gerilim türü filmlerde farkıyla konuşulan The Collector (Koleksiyoncu) filmi 2009 yılında ABD yapımı olarak vizyona girmiştir. Öncelikle şunu belirtelim ; Ruhlu, şeytanlı bir korku filmi arıyorsanız bu film size göre değil. Koleksiyoncu filmi tamamen psikopat bir katili işliyor. Aşırı kanlı bir film olduğu için izlerken dikkat etmenizi öneririz. Kimine göre korku filmlerinin en iyisi, kimisine göre ise fazla abartılmaması gereken bir film. Ancak filmin konusunun farklı olması bile yeter. Çünkü çıkan çoğu korku filmi konuları birbirileriyle neredeyse birebir aynı. Koleksiyoncu filmi kendi tarzıyla, özgün senaryosuyla, harika oyunculuklarıyla ve müzikleriyle bize göre kesinlikle izlenilmesi gereken bir korku – gerilim filmi.

Koleksiyoncu filminin kadrosu :

Arkin karakterini harika bir şekilde canlandıran başrol oyuncusu Josh Stewart pek tanınmayan bir oyuncu olsada bu filmdeki performansından sonra mutlaka daha büyük projelerin tekliflerini alabilmeli. Filmin izleyiciye gerilimi bu kadar yansıtmasının en büyük etkeni kesinlikle Josh Stewart.. İlk kez bu Koleksiyoncu filminde yönetmenlik yapan Frederik Wiegel ve Shannon John Stever’ı da böylesine farklı ve güzel bir filmi ortaya çıkardıkları için unutmamak gerek.

Koleksiyoncu filminin konusu :

Arkin’in paraya ihtiyacı vardır. Bu sebeple tesisat işlerini yaptığı zengin bir ailenin evi boşken bir gece girmeyi ve içindeki değerli eşyaları almaya karar verir. Eğer parayı bulamazsa ailesinin ölebileceğini bilen Arkin, ne pahasına olursa olsun bu eve girip değerli bir şeyler ile dışarı çıkmakta kararlıdır. Gece yarısı içeri giren Arkin, evin kasasına yönelirken evi ele geçirmiş psikopat ve yüzü maskeli birisi karşısına çıkar. Arkin’in başı zaten derteyken bir de katille evin içinde ölüm kalım savaşı verişini konu alıyor bu film..

Koleksiyoncu filmi unutulmaz olmamakla birlikte sizleri iliklerinize kadar gerecek bir film. Eğer izleyecek harika bir korku – gerilim filmi arıyorsanız bizim önerimiz kesinlikle Koleksiyoncu.. Herkese korku dolu dakikalar ve iyi seyirler!