Kış Aylarında Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır ?

Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır ?

Kış mevsiminde havaların soğumasıyla beraber nem oranı düşmektedir. Bu vaziyette ten nem kıymetini düşürmektedir ve bu sebeple ciltte pul pul dökülmeler meydana gelirken kurumalar oluşturmaktadır. Hem Bir gerçek makyaj uygulamaları amaçlı hem bir de natürel bir görünüme sahip olabilmek yerine cildin nem kıymetini savunması nihai derece mühimdir . Kış Mevsiminde ten bakımı bu sebeple evrensel olarak nem maskeleri ile olmaktadır.

Tabii ki de sobalar ve öbür ısıtma amaçlı kullanılan seçenekler sebebi ile kış aylarında gökyüzü belli bir süre daha kirlidir. Bu vaziyet da yüzde kirlerin daha çok birikmesine ne sebeple olur . Biriken kirler ciltte kara puan ve akne benzeri problemlere ne sebeple olmaktadırlar. Ciltte biriken yağ ve kirin derinlemesine temizlenebilmesi yerine da ten temizliğine yarayan ürünler seçim edilmelidir. Bu sebeple kış mevsiminde ten bakımı yapacak iseniz ten temizliğine özel göstermelisiniz.

Aynı sürede peeling ve buhar maskesi ile beraber nem değerinin sağlanabilmesi de kış mevsiminde ten bakımı inşa etmek isteyenler amaçlı nihai derece kocaman bir önem taşımaktadır. Zaman içinde ellerinizde ya da cildinizde kuruluk olduğu vakitlerde yağlı krem seçim edebilirsiniz. Bir Çok Kez nem oranına uyarı ederek cildinizin daha yüklü bir nem düzeyine sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu vaziyette daha bakımlı ve mükemmel bir cilde sahip olabilmektedir ve natürel bebeksi bir cilde sahip olabilirsiniz. Kış aylarında bakımı ihmal etmek ten kusurlarına ne sebeple olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir