Killer Elite – Seçkin Katiller Film Önerisi

Published by: 0

Killer Elite (Seçkin Katiller) gerçek bir hikayeden uyarlanmış 2011 ABD yapımı olan bir aksiyon, suç filmidir. Bu güzel aksiyon filmi, konusunu işlerken bir yandan da paradan daha çok dostluğun önemli olduğunu anlattığı için film önerilerimizin arasına girmeyi başardı. Film unutulmaz, efsane diyecek kadar olmasada kesinlikle buna yakın. Diğer aksiyon filmlerinin çoğundan daha sürükleyici, aksiyonu bol ve güzel bir senaryoya sahip. Kesinlikle izleyince hoş bir tat bırakacak ve asla pişman olmayacaksınız.

Killer Elite filminin konusu :

Danny ve Hunter ortak çalışan kiralık katillerdir. Her ne kadar bu işi yapmaktan memnun olmasalarda paraya ihtiyaçları vardır. Bu ikili İngiliz Gizli Servisinden emeklidir ve şimdiki işlerini profesyonelce yapmaktadırlar. Mecburi olarak yaptıkları bu işte bir gün birisi öldürürken öldürdüğü kişinin çocuğu buna şahit olur ve bu olay Danny için çok sarsıcı olmuştur. Bu olaydan sonra Danny bu işten nefret eder ve bir daha asla yapmamaya karar verir. Danny bir dağ evine yerleşir ve sakin bir yaşam sürdürmeyi planlarken aldığı habere göre arkadaşı Hunter esir alınmıştır. Hunter’ı kurtarmak için Danny son büyük bir iş yapmak zorundadır ancak bu iş diğer yaptığı tüm işlere bedeldir..

Killer Elite filminin oyuncuları :

Filmin baş karakterlerinden olan Danny rolünü canlandıran kişi Mekanik, Suikastçı, Taşıyıcı Serisi, Tetikçi filmlerinde oynayan ünlü aksiyon oyuncusu Jason Statham.. Bu filmde Jason Statham kesinlikle rolünün hakkını veriyor.. Danny’nin arkadaşı Hunter karakterini canlandıran kişi ise efsane oyuncu Robert De Niro.. Robert De Niro daha önce Komplo, Ronin, Sıkı Dostlar, Baba gibi filmlerde oynayıp adını unutulmaz hale getirmişti. Danny’nin peşindeki profesyonel ajan Spike rolünü oynayan kişi Hepsini Vur, Günah Şehri, Geçmişi Olmayan Adam filmlerinde oynayan Clive Owen.. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Mckendry oturuyor. Fazla tanınmayan bir yönetmen olsada kesinlikle iyi iş çıkarmış..

Bu harika kadroya sahip olan Killer Elite (Seçkin Katiller) filmi size aksiyonu fazlasıyla yaşatacak bir film. Güzel yazılmış senaryosu ve Jason Statham ile Robert De Niro ikilisini bir arada izlemenin farkı Killer Elite’ı güzel bir film yapan en önemli etkenlerden. Aksiyon türünü seviyorsanız ve boş zamanlarda kesinlikle izlemeye değer bir film arıyorsanız bizim önerimiz Killer Elite. Herkese iyi seyirler!