Kaos – Chaos Film Önerisi

Published by: 0

Kaos (Chaos), 2005 yılına ait Kanada, ABD ve İngiltere ortak yapımı olan bir aksiyon, gerilim ve suç filmidir. Jason Statham’ın en güzel filmlerinden birisi olan Kaos, aksiyon sahneleriyle dolu olmasa da gerilimin hiçbir an azalmadığı bir filmdir. İzleyiciyi sürekli merakta bırakan bir senaryoya sahip olması sebebiyle sürükleyici bir film olduğu için filmden hiçbir an kopmuyorsunuz ve sıkılmıyorsunuz. Boş vaktinizi güzel ve kaliteli bir aksiyon filmiyle değerlendirmek istiyorsanız bu film sizin için çok güzel bir seçim olacaktır. Bu sebeple Kaos filmini film önerileri arasına ekliyorum.

Kaos Filminin Konusu:

Quentin Correns adında bir polis, bir köprüde gerçekleşen rehin alma durumu sonucu suçlu kişiyi vurmak amacıyla ona ateş açmıştır ancak mermi rehineye isabet ederek onu öldürmüştür. Bütün basın bu olayı konuşurken polis teşkilatı Quentin Correns’i açığa almıştır. Bu olaydan bir süre sonra büyük bir banka soygunu gerçekleşir. Bankadaki çete üyelerinin başkanı Lorenz, etrafı saran polislerden Quentin Correns’i getirmelerini, aksi taktirde işlerin iyiye gitmeyeceğini söylemektedir. Bunun üzerine tekrar polis olarak ilan edilen Quentin Correns, olayı çözmek için işe koyulacaktır.

Kaos Filminin Oyuncuları:

Filmin başkarakteri Quentin Correns’i canlandıran kişi Hızlı ve Öfkeli 7, Taşıyıcı, Kapışma, Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana ve birçok yapımda bulunan ünlü oyuncu Jason Statham. Banka soygununu yapan grubun lideri olan Lorenz karakterini ise Blade serisinde oynayan Wesley Snipes canlandırıyor. Bu güzel senaryoyu yazan ve yöneten kişi ise ünlü bir yapımda bulunmayan Tony Giglio.

En iyi polisiye filmler arasında yer alan Kaos (Chaos), unutulmaz veya efsane diyecek kadar olmasa da bence mutlaka izlemeniz gereken filmlerden. İzlemediğiniz film kalmadıysa ve boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız bu güzel aksiyon ve gerilim filmini hiç düşünmeden listenize ekleyebilirsiniz. Filmi izleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!