Kaçış – Running Scared Film Önerisi

Published by: 0

Kaçış (Running Scared), 2006 yılına ait ABD ve Almanya ortak yapımı olan bir aksiyon, suç filmidir. Aksiyon sahneleriyle dolu bir film değil ancak izlerken bir an sıkılmanız mümkün değil. Olayların gidişatı farklı bir şekilde gerçekleştiği için gözünüzü kırpmadan, büyük bir merakla izleyebileceğiniz türden. Bu sebeple Kaçış filmini film önerileri arasına ekliyorum.

Kaçış Filminin Konusu:

Ters giden bir uyuşturucu operasyonu sonucunda yaşanan bir çatışmada birçok polis ölür. Filmin başkarakteri olan Joey Gazelle, çatışmada kullanılan silahı kimsenin eline geçmemesi amacıyla evinin bodrumunda saklar. Joey’in oğlunun arkadaşı bu silahı bulur ve nefret ettiği babasını vurur. Bu sebeple her şey ters gitmeye başlar. İki tarafla da başını derde sokan Joey, çocukla birlikte polislerden ve mafyalardan kurtulmak ve cinayet silahını polisler bulmadan önce yok etmek zorunda kalır.

Filmin başkarakteri olan Joey Gazelle’yi canlandıran kişi efsane oyuncu Paul Walker. Filmi izledikten sonra ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu bir kez daha anlamamak mümkün değil. Oyuncu kadrosunda Vera Farmiga, John Noble, Elizabeth Mitchell, Cameron Bright gibi oyuncularda yer alıyor. Bu senaryoyu yazıp yöneten kişi ise Wayne Kramer.

Hiç vakit kaybetmeden ama aşırı büyük beklentilere girmeden izleyebileceğiniz bir film. Kaliteli oyunculuklar, kaliteli bir senaryo. Kısacası baştan aşağı kaliteli bir yapım olan Kaçış (Running Scared) filmini izleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!

Not: Önerdiğimiz kaçış filmi 2006 yılında çekilmiş olan ve Paul Walker’ın oynamış olduğu filmdir. Kaçış adında farklı yapımlarda bulunuyor. Karıştırmamanız için dikkat etmenizi tavsiye ederiz.