Kabarık Gelinlik Modelleri 2018

Published by: 0

 2018 Yılı Kabarık Gelinlik Modası

Genç kızların hayallerini süsleyen kabarık gelinlik modelleri, her yıl çok özel tasarımlar ile görücüye çıkıyor. Gelinleri prenses gibi gösteren bu gelinlikler, özgün ve yenilikçi tasarımları ile 2018 yılında da en popüler gelinlik modelleri arasında zirvede yerini koruyor.

Gelinlik seçiminde gelin adaylarının öncelikli dikkat ettikleri konu, dantel işlemeler ve kabarık eteklerdir. Mendil etek gelinlikler ve drape gelinlikler de kabarık etekli bir gelinlik isteyen genç kızlar için ekstra seçenek oluşturuyor. Gelinleri daha iddialı ve göz kamaştırıcı gösteren bu gelinliklerde boncuk işlemeler, pullar, kurdele ve taş süslemeleri gibi farklı süsleme seçenekleri mevcuttur.

Gelinlere asil bir duruş katan kabarık gelinlikler, modası hiçbir zaman geçmeyecek modellerdir. Bu gelinliklerde straplez yaka, askılı, kısa kollu, uzun kollu gibi çok farklı kol ve yaka kesimleri mevcuttur. Yine tek omuz kabarık gelinlikler son yılların yükselen düğün trendleri arasındadır. Bunun yanı sıra, sırtı çapraz ve sırtı açık kabarık gelinlikler, özel bir hava katan modeller olarak, daha çarpıcı bir gelinlik arayışında olanlara önerdiğimiz modellerdir.

Kabarık gelinlik tasarımlarda, dantel detayının doğru kullanımı, gelinlere daha şık ve zarif gösteren en önemli detaydır. Yine, bel kısmı da dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Bel kısmı yüksek olan kabarık gelinlikler, gelinleri daha kısa gösterebilir. O nedenle, boyu kısa olanlara tavsiyemiz, bel kısmı daha orantılı olan kabarık gelinliklerden yana tercihlerini yapmalarıdır. Yeni kabarık gelinlik seçeneklerine göz gezdirerek, sizler de düğün öncesi ilham alabilirsiniz.