Hollywood Ünlülerinin Yaptığı Diyetler

Published by: 0

Konu, bu ünlülere gelince, onların da işleri önemli anlamda çok kolay değil . Her süre göz önünde oldukları amaçlı çok bakımlı ve harika gözükmek zorundalar. Bundan ötürü , güzellikleri uğruna da pekçok şeye katlanıyorlar.

Estetik harekât geçiriyorlar, botoks yaptırıyorlar, altını çizen egzersiz yapmayı ihmal etmiyorlar ve elbet ki yediklerine çok uyarı ediyorlar. Onların her süre ne türlü bu civarı ince ve formda görünebildiklerini heyecan ediyorsanız, işte sizlere Hollywood’un en populer 5 diyeti;

Bebek Diyeti

İster inanın, arzu eder inanmayın, çoğu Hollywood starı, bebeklerin beslendikleri benzeri beslenerek, formlarını koruyorlar. Çocuk perhizi ismi verilen bu beslenme halinde , ezilmiş veya püre haline getirilmiş yemeklerden yabancı bir birşey yiyemiyorsunuz. Tanınmış Kişilerin spor eğitmeni ve bu diyetin yaratıcısı Tracy Anderson’a yönelik bu beslenme şekli, kilo kaybının yakınında tatlıya ve yağlı yiyeceklere duyulan özlemi de azaltıyor. Perhizi uygulayanların gün içerisinde bir veya 2 öğün, bu ezilmiş veya püre haline getirilmiş yemeklerden, yemeleri gerekmektedir . Dedikodulara yönelik , Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon da çocuk diyetini uyguluyor.

Greyfurt Diyeti

Kylie Minogue ve Brooke Shields ile ünlenen bu rejim , 1930’lardan beri popülerliğini hiç kaybetmedi. Çabuk kilolardan kurtulmak ile ilgili çok gösterişli durumda olan bu rejim ile 12 gün içerisinde 5 kilo kaybının olası olabileceği söyleniyor. Her öğün, proteinler ile beraber tüketilen greyfurtun, yağ yakma özelliği meydana geldiği benzeri , bu perhizde bol bol fındık ve sebzede galip gelmesi gerekmektedir . Bu perhizde kaçılması gerekli durumda olan en mühim besin karbonhidratlar ve arada atıştırma inşa etmek da şüphesiz yasak.

Kurabiye Diyeti

Hiç bol bol kurabiye yiyerek zayıflanır mı demeyin. Evet, önemli anlamda bu kurabiye perhizi ile olası . Burada uyarı edilmesi gerekli durumda olan puan , kurabiye yaparken, içerisine eklediğiniz şeker mahaline tatlandırıcı kullanmak ve yağ miktarını minimuma indirmek. Tekrardan de hiç yememekten iyidir. Gün Içerisinde 6-8 tane tüketeceğiniz kurabiyeler, içerisinde yer alan amino asitlerden ötürü , açlık hissini bastırıyor. Bununla Beraber bu kurabiyelerin yakınında bol bol yağsız sebze ve protein tüketebilirsiniz.

Arınma / Detoks Diyeti

Arınma perhizi , bu diyetler içinde en kolay değil olanı. Bunun uygulayabilmek amaçlı şüphesiz iradenizin çok güçlü olması gerekmektedir . Detoks amaçlı da kullanılan, bu perhizde 14 gün süresince yalnızca sıvı/akışkan tüketebiliyorsunuz. Naturel meyve suları, sebze suları ve sudan yabancı sıvıya da müsaade yok. Bununla Beraber erken ve akşam, sindirim sistemini çalıştırmanız amaçlı , müshil almanız gerekmektedir . Beyonce aracılığıyla tatbik edilen bu diyetin maksadı tamamıyla vücudunuzdaki toksinlerden arınarak, çabuk bir şeklide kilolardan kurtulmak . Bununla Beraber , bu rejim , çok sıvı/akışkan tüketildiği amaçlı de cildi nemlendirip, güzelleşmesini sağlıyor. Bu perhizi uygulamadan öncesinde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir .

Taze Sebze Diyeti

Bu perhizde erken , akşam, öğlen yalnızca sebze tüketebiliyorsunuz. Bir Çok Kez brokoli ve havuç yiyecek çok hoşunuza gitmese de, bu perhizi uyguladığınız süre çabuk kilo vermeniz olası . Katie Holmes’un uyguladığı bu perhizi yalnızca birden çok kilo fazlası olanlar amaçlı uyumlu . Şüphesiz ileriye yönelik yapılabilecek bir rejim değil.

İşte Hollywood ünlülerinin uyguladığı sert , kolay değil ve çok da sıhhatli olmayan diyetlerin en ünlüleri şunlar . Bu diyetler yalnızca birden çok kilo daha çok arınmak amaçlı , kısa müddetli olarak uygulanabilir beslenme programlarıdır, şayet önemli bir kilo probleminiz veya sıhhat sorununuz varsa, kesinlikle bir diyetisyen veya beslenme uzmanına danışarak, beden tipinize uyumlu , sıhhatli bir beslenme yazılımıyla kilo vermenizi öneri ederiz. Bu diyetler kısa zamanda çok gösterişli olabilmektedir ama daha daha sonra verdiğiniz kiloları çabuk alarak, sıhhat sorunları yaşamanız da olabilir .