Her Kadını Daha Çekici Gösteren Renkler

Published by: 0

Her tenin, her saç renginin kısaca her vücudun rengi farklıdır. Bazı insanlarda kırmız daha çekici görünürken, bazı insanlarda mor veya beyaz daha alımlı durmaktadır. Kıyafetlerde renk kullanılırken; gidilen ortam da dikkate alınmalıdır. Çok sıradan bir anda veya iş ortamında çok dikkat çekici renkte giysiler kullanmak, yanlış izlenim bırakmaya sebep olacaktır. Fakat bazı ana renkler vardır ki giyinen her kadını asil ve çekici gösterir. Ayrıca renklerin, insanların ruh hali üzerindeki etkileri bilinmektedir. Çok karamsar bir günde giyindiğiniz, canlı renkteki giysiler, hem sizin hem çevrenizdekilerin moralini etkileyecektir. Bazen de öyle giysiler vardır ki rengi ve dokusu her kadını daha çekici gösterir. Özellikle makyajda kullanılan renkler sayesinde yüzünüzü daha çekici göstermeniz mümkün olacaktır.

 

Siyah Asil Bir Şıklık Katar

Özellikle gece kıyafetlerinde giyilen siyah kadınları hem zayıf gösterir hem çekici. Siyah dar ve uzun kıyafetler ile katıldığınız tüm davet ve düğünlerin en dikkat çekici kişisi olmanız mümkündür. Siyah ayrıca gücün ve kararlılığın sembolüdür. Siyah tercih ettiğiniz giysileriniz ile güçlü kadın imajı yaratmanız hiçte zor olmaz.

Esmer Tenlilerde Kırmızı

Buğday ten rengine veya esmer ten rengine sahip kadınlar, kırmızı kıyafetler hatta ayakkabılar ile muhteşem görünecektir. Birçok ünlü film yıldızının yaptığı gibi kırmızı bir rujda sürerek giysilerinizi tamamlama imkânınız bulunur. Kırmızı; zaten ateş rengini ve seksi ifade eder. Bu sebeple, şayet ten renginiz ile uyum gösteriyorsa kırmızı çekici görünmek için ideal bir renk olacaktır.

Beyaz Saflığın Sembolüdür

Özellikle saf ve katışıksız yani beklentisiz duyguların hala varlığına inananlar için, beyaz en çekici renk olacaktır. Her tene uyum sağlayan beyaz renkte giyinebileceğiniz sıradan bir gömlek dahi, çekici görünmeniz için yeterli olacaktır. Ayrıca beyaz renk istikrar demektir. Çevrenizdeki insanlarda ben her zaman zarif ve alımlı bir kadınım imajı yaratır.

 

Mavi Modayı Takip Ettiğiniz İzlenimi Verir

Kalabalık bir toplantıda, dikkat çekici bir renk olan mavi giyinmek, sizin kalabalıktan sıyrılmanız için yeterli olacaktır. Fakat mavi giysiler bronzlaşmış tende çok daha gösterişli durur. Şayet ten renginiz halen beyazsa; daha koyu, laciverte kaçan mavi tonlarını kullanmakta fayda vardır. Esmer tenli kadınlarda ise daha açık renkte maviler yakışır. Mavi özgürlüğü ifade eden bir renk olduğu için etrafınızdaki her insanın ilgisini çekme olanağınız bulunur.

Yeşil İle Gecenin Yıldızı Olabilirsiniz

Bu yıl moda olan yeşil, her kadını seksi, alımlı ve çekici gösteren renkler arasındadır. Yeşilin birçok tonu bulunur. Beyaz tenli kadınların yeşilin koyu tonları ile esmer tenli kadınların ise daha açık yeşil tonları ile çekici görünmesi mümkündür. Yeşil de yine tutkuyu ifade eder. Huzur veren baktıkça bakma isteği uyandıran asil bir renktir.