Fon Perde Modelleri ve Kullanım Alanları

fon perde için kumaş

Bu sayfamızda sizlere fon perde çeşitleriyle alakalı görseller sunacak ve fon perdelerin kullanım alanları hakkında bilgilere yer vereceğiz.
Birçok perde modeli gibi fon perde modelleri de sıkça kullanılmakta olan perde çeşitlerinden birisidir. Yalnız fon perdelerin amacı diğer perdelere nazaran tamamiyle dekorasyon amaçlı olarak kullanılmaya yönelik perdelerdir. Adından da anlaşılacağı üzere ”fon” yani görsel olarak dekoratif perdelerdir. Çeşitli kumaşlardan üretilen fon perde modellerinde kullanılan başlıca kumaş çeşitlerini ipek kumaş, tafta kumaş, şönil kumaş ve kadife kumaş olarak sınıflandırabiliriz. Bu kumaşların dikim tarzları birbirlerinden hernekadar ayrı olsalarda kullanım alanları aynı amaca yöneliktir.

Fon perde fiyatlarına da baktığımızda kumaş kalitesine göre fiyat aralığı da değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun fon perde bulabilir, ev veya ofislerinizdeki görsel kullanım alanına göre almak istediğiniz fon perde modelini geniş ürün yelpazesi arasından seçebilirsiniz.

Aşağıdaki fon perde modellerini inceleyerek fikir sahibi olabilir, sizlerde evlerinizde nasıl bir perde tercihi yapmanıza dair ipuçları elde edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*