Fazla Kiloları Gizlemenin Yolları

Published by: 0

Fazla Kiloları Gizlemenin Yolları

Fazla kiloları gizlemek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Sizlere önereceğimiz tüyolar sayesinde vücut hatlarınızı kusursuz gösterebilir ve hayal ettiğiniz görünüme merhaba diyebilirsiniz.

Basenlerini Gizle ve İspanyol Paça Pantolon Modaasına Merhaba De

Basen bölgelerinizi gizleyerek kusursuz görünmek isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Basen bölgesinden şikayetçi olan bayanlar ispanyol paça pantolon modellerinden yararlanabilirler. İspanyol paça pantolon modelleri ile hazırlyacağınız kombinleri yüksek topuklu ayakkabılar ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz. Bu planlama sayesinde bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünecek ve basenleriniz göze batmayacaktır.

Kalın Bacaklara Elveda

Eğer kalın bacaklı bayanlardansanız diz altı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Diz altı etek modelleri ile hazırlayacağınız kombinleri salaş tişörtler ile birlikte kullanabilirsiniz. Tişörtünüzü eteğinizim  iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Modern görümü ile farklılık yaratan diz altı etek modelleri aynı zaman da kusursuz vücut hatlarına sahip olmanız adına oldukça idealdir. Kalın bacaklara sahip bayanların dar jean pantolon  modellerinden uzak durması gerekmektedir. Çünkü dar jea n pantolon modelleri bacaklarınızın olduğundan daha kalın görünmesine neden olacaktır.

Düşük Omuzlar İçin Vatkalı Ceketler

Düşük omuzları geri plana almak isteyenlerdenseniz vatkalı ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Modern yapıya sahip olan vatkalı ceket modelleri son zamanlar da en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Vatkalı ceket modellerini dar jeanlar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Modanın şıklığını kombin planlamarınıza taşımak isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.