Farklı Tasarımlarda Perde Modelleri

Salonların şıklığını arttırmak için sizlerde herkes gibi son dönemlerin en şık ve gösterişli perde modellerinden olan kruvaze perde modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer perde modellerine göre daha şık ve göz kamaştıran bir duruş sergilemektedir. Salonlara uyum sağlayan kruvaze perdeler, ortadan ikiye ayılan yapısı farklı bir ev dekorasyonuna imza atabilmenizi sağlamaktadır. Farklı seçimler için bu sene tül perdeler daha çok tercih ediliyor.

 

Peki, perdeler ne tür mobilyalar ile uyum sağlar?

Popüler perde modelleri olarak öne çıkan kruvaze perdeyi istediğiniz birçok mobilya ile kolayca kullanabilirsiniz. Spor dekorasyon tarzına da uyum sağlarken diğer bir yandan klasik mobilyalarınızı ile de gayet uyumlu olabilmektedir. Peki, oturma odası kruvaze perde renkleri ne olmalıdır? Oturma odaları daha hareketli ve renkli bir dekorasyona sahip olduğu için kruvaze perde seçiminde de istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Mobilya, halı veya ev aksesuarlarınıza ayak uydurabilen renk seçeneklerini değerlendirerek çok şık ve göz alıcı bir oturma odasını kolayca oluşturabilirsiniz.

 

Salon için perde temizliği nasıl yapılır?

Kruvaze perde modelleri diğer klasik perdeler gibi gayet kolay bir temizlenebilme özelliğine sahiptir. Kolayca aparat yardımı ile perdenizi çıkartarak çamaşır makinesinin hassas yıkama bölümünden yararlanarak nazikçe yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Son çıkan perdeler kendinden desenli olduğu için yapı itibari ile hareketli bir görünüm sergilemektedir. Bu nedenle yıkama işleminin ardından ütü gerektirmez ve sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*