Evi Geniş Gösterme Yöntemleri

Published by: 0

Evlerimizi Nasıl Daha Geniş Gösterebiliriz?

Yeni taşındığınız eviniz minik olabilmektedir , vereceğimiz tüyolarla evinizin metre karesini büyütemezsiniz, ancak daha kapsamlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin odaları minik diye panik yapmanıza gerek yok. Gerçek dekorasyon ve gerçek eşyalarla evinizi ya da belli bir odayı bir sürü daha kocaman gösterebilirsiniz. Bunun amaçlı vereceğimiz verilere gelin beraber göz atalım.
Bunun amaçlı öncelikle yapmanız gerekli olan birşey evinizdeki lüzumsuz eşyaları ortadan kaldırmak olacak. Sözgelişi , boş yere yer kaplayan bibloları ortalıktan kaldırmakla başlayın. Bir Sürü fazla biblo mahaline bir kaç adet hakikaten beğendiğiniz biblo satın alın. Bulunduğunuz ortamda ne civarı bir sürü mal olursa meydan o civarı daralır ve beynimiz bir sürü sayıda şeyi aynı zamanda rastlamak zorunda kaldığı amaçlı zihinsel olarak bulunduğumuz ortam bize olduğundan daha bir sürü dar ciro .

Duvarlarınız koyu renkse bunu bir an öncelikle değiştirin. Mutfak amaçlı şu sıralar revaçta meydana iştirak eden bir sürü açık limon sarısını deneyebilirsiniz. Salon amaçlı ise beyaz, krem ya da bir sürü açık pudra rengini deneyin. Kotu renkler ortamı kasvetli ve dar gösterir. Açık renkler ise ortama ferahlık ve genişlik olanağı sağlar . Koyu renkleri seviyorsanız bunu duvarda değil belli başlı minik objelerde kullanın.
Tavanınız bir sürü alçak olabilmektedir . Bunun amaçlı üzülmenize gerek yok. Şu sıralar stil meydana iştirak eden duvar kağıtlarını deneyebilirsiniz. Boyuna gerçek çizgili bir duvar kağıdı tavanınızı olduğundan daha fazla yüksek gösterecektir. Bu duvar kağıdının olası olduğunca açık nitelik meydana gelmesine uyarı edin . Mobilya olarak yeniden açık rengarenk mobilyaları tercih etmeniz evinizin daha kapsamlı gözükmesini sağlayacaktır. Cam ya da akrilik tablalı mobilyalar evinize hem bir ferah bir gökyüzü katacak hem bir de bir sürü çağdaş duracak.

Sandalyelerinizi katlanabilir seçerseniz yerden tasarruf etmiş olursunuz. Böylelikle sandalyeye ayıracağınız yeri yabancı bir biçimde değerlendirebilirsiniz.
Göz hizamıza isabet iştirak eden objeler odanın daha kalabalık gözükmesini olanağı sağlar . Bunu engellemek amaçlı odanın göz hizasını olası olduğunca boş bırakmaya çalışın.Evinizde perde mahaline stor kullanırsanız, perdenin yarattığı kalabalıktan kurtulmuş olursunuz. Bu da evinizin daha kocaman gözükmesini olanağı sağlar .