En İyi Saç Kremi ve Maskeleri

Published by: 0

Günlük yaşantıda saç aşırı derece yıpranır ki zaten bunu hepimiz biliyoruz, özellikle bayanların çektiği bu sıkıntı zamanla saçın şekil almaması gibi durumlara yol açar ve elinde sonunda saçı kestirmek zorunda kalırız. Bu durumu önlemek için vazgeçilmez olan saç bakım kremlerinden yumuşatıcı etkili saç kremleri ürünlerini bu yazımızda sizlerle paylaşmayı tercih ettik.

Saç yumuşatıcı etkili bakım ürünleri

Kiehl’s Superbly Smoothing Argan Hair Pak:  İçerisinde bulunan bileşenler sert ve kabarık görünümlü saçları yumuşatır ve parlak bir görünüm sağlar, bunun yanı sıra saç kökünü besleyerek saçın bakımını da gerçekleştirmektedir.

Matrix Biolage Hydrating Bakım Spreyi: Sprey sevenler için ideal olarak bu sprey, saçın doğal bakımının gerçekleştirmesinin yanı sıra cansız ve kuruyan saçlar için özel bakım bileşenleri içermektedir. Saçı ağırlaştırmayan formülü sayesinde saçın sertleşmesini önlemekte.

John Frieda Full Repair: Tam bir saç bakım ürünü diyebileceğimiz sprey tarzındaki bu ürün ise saçlara dolgunluk kazandırmasının yanı sıra saçı yumuşatır, parlak bir görüntü verir ve saçın onarımını gerçekleştirir.

 

 

Schwarzkopf Repair Rescue Bakım: Özellikle sık sık kimyasal maddeler ile saçınıza şekil veriyorsanız, saçınızı sıcak işlemler ile şekillendiriyorsanız bu ürün saçın bakımı için en önemli yapıtaşlarını taşımaktadır diyebiliriz, saçınızın işlem sonrası bakımını bu krem ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kerastase Nutrivite Şampuan: Saçı yumuşatarak bakımını gerçekleştirebileceğiniz bu ürün şampuan olarak kullanmak isteyenler için ideal, ancak dikkat etmeniz gereken nokta saçınıza sert hareketlerle değil ovalayarak, yanı masaj yaparak uygulanması gerekir.

L’occitane Shea Butter Ultra Rich Şampuan: Saç bakımında şampuan tercih edenlerin ideal ürünlerinden olan bu ürün ise saçın sertleşmesini önler, yumuşak ve parlak bir etki kazandırır.

Dikkat: Her bir ürün düzenli olarak kullanıldığı taktirde tam olarak etkisini gösterecektir, bu nedenle düzenli kullanım şarttır. Aksi taktirde verdiğiniz parayı boşuna harcamış olursunuz…