En Güzel & En Trend Kısa Saç Modelleri

2018 Saç trendlerinde en seksi saç modelleri dalgalı kısa saçlar ve asimetrik kesim küt saç modelleri!
Her ne kadar kadınların içinde uzun saç modelleri hep olsada, kısa saç modelleri ile bir kere tanıştıklarında bu saç kesimlerinden vazgeçemedikleri de bir gerçek.Hem modern hemde seksi bir dokunuş sağlayan 2018 kısa saç modelleri sizinde iddialı saç modeliniz olabilir.Size yakışan bir kısa saç modeli ile tanıştığınızda şıklığı kadar rahatlığı da sizi cezbetmeye yeter.
2018 en tren kısa saç modellerinden sizde kendi stilinizi ve yüzünüze uygun bir saç modeli seçebilir daha modern daha çekici bir yıl geçirebilirsiniz.

ASİMETRİK KESİMLER
Asimetrik kesim saç kesimleri ile yılın en havalı kadını olabilirsiniz. Nasılmı?Saçlarınızı ister yandan ayırın ister ortada uçlarındaki uzunluklar herzaman yüzünüzü daha şık ve çekici göstermeye yeter.
Saçlarınızın uç kısmlarına yaptıracağınız ışıltılı renkleri sizi bir adım daha şıklığa taşıyacaktır.

RETRO DALGALAR
2018 ‘in en havalı saç modelleri arasında retro saç modellerinden bahsetmiştik ama dalgalı kısa retro saçlar bunun en güzel seçimlerinden.Kısa saçlarınızı kalın maşa ile sarın ve fırçalayın emin olun bu hacime ve havaya sizde inanamayacaksınız.

yandan ayıracağınız retro dalgalı kısa saçlarınıza takacağınız gösterişli tokalar ise daha da güzel bir tarz oluşturacaktır.

DÜZ ÇERÇEVE
ünlülerinde çok tercih ettiği hem sevimli hem gizemli bir saç kesimide çene hizzasında biten keskin  bir kesim ve kakül adeta yüzünüzü çerçeveleyerek güzelliğini ortaya çıkarıyor. Güçlü bir imaj yaratan bu saç modelini, elmacık kemiklerini vurgulayan bir makyajla kullanıldığında etkisi ve cazibesi kaçınızlmaz oluyor. Ama bu saç kesimi için saçlarınızın düz bir yapısı olması gerekir.Kabarık saçlarda hoş durmayabiliyor.

DALGALI KÜT
Kısa dalgalı saç modelleri de bu sezon popüler olan saç modellerinden.Hep uzun gördüğümüz hacimli dalgalı saçlar bu seferde kısa saç kesimlerinde deneyin hiç şüphesi hem farklılık hemde çekicilik aynı anda bukadar hoş durabilceğini sizde düşünmezdiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir