Düğün Hazırlıkları Nasıl Yapılır ?

Published by: 0

Düğün Salonu veya Mekanı Ayarlayın.

Herkes gibi yaz sıcaklarında evlenmeyi düşünüyorsanız ve hayal ettiğiniz güzel mekanlarda evlenmek istiyorsanız, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bunun için düğün gününe karar verdikten sonra acele ederek mekanıda ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Sonra üzülmenizi istemeyiz. Hemde daha önceden ortama göre plan yapma şansı bulacaksınız.

Gelinlik ve Damatlık Seçimi Çok Önemli.

Düğün mekanından sonra ilk sıradaki işiniz Gelinlik ve damatlık seçmek olacaktır. Çamaşır veya bulaşık makinanız olmasın ama gelinlik ve damatlık mutlaka olması gerekenler arasındadır. Unutmayın !

Gösterişli Bir Davetiye Seçimi.

Düğün için davetlilere elle tutulur bir şey göndermeniz gerekli. Facebook veya mesajla pek hoşnut olmayacaktır yakınlarınız. Bu nedenle gösterişli bir davetiye seçmenizde fayda var. Herkese özel davetiyesini oluşturarak misafirlerinize tek tek kargo ile göndermelisiniz. Ancak davetiye modelleri fazlasıyla mevcut, kafanız karışması muhtemel. En güzel ve bütçenize uygun olanı seçip karar vermelisiniz.

Nikah İçin Bir Şeyler Yaptırmalısınız.

Nikah şekerleri veya nikah günü için kurabiye, cupcake tarzı bir şeyler yaptırmak sizi farklı kılacaktır. Bu güzel zamanınız için şimdiden kararınızı verip siparişi hazırlatın ki başka yapıcak işlerinize zaman kalsın. Nikah şekeri seçenekleri çok fazla ve güzelleri mevcut farklı olmak istiyorsanız diğer seçeneklere yönelmelisiniz.

Düğün Pastası Çok Önemli !

Düğün saatlerinde en çok merak edilen ve dikkat çeken bir diğer bölüm pasta şekli ve tadı. Pastadan değişik şeylerde yapmanız mümkün. Düğün günü için cupcake modelleri bu sene oldukça revaçta.