Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek 5 Makyaj Hilesi

Published by: 0

Dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi ile sizlerleyiz. Bu ufak dokunuşlar ile istediğiniz dolgun dudaklara kolaylıkla kavuşmanız mümkün. Şimdi bu hileler nelermiş sizlerle beraber inceleyelim.

Dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi şunlardır:

  1. Dudakları düzenli olacak şekilde ölü derilerden uzaklaştırmak, kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlayacaktır ve böylelikle daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Bunun için küçük bir diş fırçasından yardım alabilirsiniz.
  2. Beyaz göz kalemini dudaklarınıza kullanarak, dudak altınıza incecik bir çizgi çekin. Bu çizgi yardımı ile dudaklarınız üç boyutlu bir etki kazanarak, daha dolgun görünmeye başlayacaktır.
  3. Rujunuz ile aynı renk kalem kullanın. Rujla aynı renk kullanılan dudak kalemleri ile daha dolgun dudak görüntüsüne kavuşmanız oldukça basit olacaktır.
  4. Dudak büyütücü rujlar tercih edin. Bu rujları birçok yerde kolaylıkla bulmanız mümkündür. Alacağınız dudak büyütücü rujlar ile dudaklarınız normal halinden oldukça dolgun bir görünüm kazanacaktır. Bu sayede de istediğiniz dudaklara kolayca kavuşmuş olacaksınız.
  5. Yalancı gölgeler oluşturarak, dudaklarınızı dolgun göstermeniz mümkündür. Bu gölgeleri su geçirmez koyu kahverengi bir göz kalemi ile uygulayın. Bu kalem ile dudağınızın hemen al kısmına küçük bir çizgi çekin. Çok hafif ve ince bir çizgi olmasına dikkat edin. İşte bu uygulama ile sahte bir gölge görüntüsü elde edecek ve bu sayede dudaklarınız olduğundan çok daha dolgun görünecektir.

İşte yukarıda belirttiğimiz dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi uyguladığınız takdirde sizler de arzu ettiğiniz dolgun dudaklara, çok küçük dokunuşlar ile sahip olabileceksiniz. Artık dudaklarınızın küçük olmasından şikâyet etmeyi bir kenara bırakın ve verdiğimiz küçük bilgiler sayesinde dolgun dudaklara kavuşun.