Çocuk Odası İçin Halı Modelleri

Published by: 0

Genç odası takımları ile ilgili sitemize gençlerin beğenisini kazanmış ve genç odaları dekoru ile ilgili resimler ve dekorasyon örneklerini sizlerle paylaşacağız. Gençlerin odasını süsleyeceğiniz bir şekilde hazırlanmış olan ve bu yazımızda gençlere daha güzel bir oda ve dekor sunuyoruz. Yeni genç nesillere hitap eden konularımız da evinizi şahane yapacak dekorasyonları sunuyoruz.

Dekorasyonların en ayrılmaz parçalarından birisi de halıi kilim gibi yer döşemeleri ve tekstil ürünleridir. Halı ve kilimler renk, desen ve şekil olarak dekorasyonunu yapacağınız odanız için uygun tarzda seçilmiş olmalıdır.

Çocuk odası için halı modelleri seçerken de aynı kurallara uyarak özenli davranmalıyız. Çocuk, bebek ya da genç odasının mobilyalarına, tekstil ürünlerine, çocuğunuzun yaşına, cinsiyetine ve özel zevklerine bakarak bir halı modeli seçmelisiniz.

Bir çok üreticinin halı modellerini araştırarak aradığınız halıyı bulabilirsiniz. Bu yazımızdaki çocuk halıları Esprit Home halı modelleri arasından seçilmiştir. Renkli, sevimli hayvanlar ve neşeli motiflerle bezenmiş çocuk halıları ile odalarınız aynı neşeyi yaşatacaklardır.

Buradaki örneklerde çocuğunuzun yaşına göre seçebileceğiniz bir çok farklı tarzı görebilirsiniz. Küçük bebek odaları için mavi ve pembenin açık tonlarını tercih ederken, genç odanız için puanlı, harfli tasarım halıları seçebilirsiniz.

Dekorasyonunuz renksiz ise renkli bir halı seçerek çocuk odasının görüntüsünü değiştirmek kolay bir işlem olacaktır. Genel yaklaşım aynı renklerde halı kullanmak olsa da kontrast renklerin gücünü de kullanmayı unutmayın.