Çay İçerek Göbek Eritme

Published by: 0

Sağlıksız beslenme ile edinilen kiloların toplandığı göbek bölgesini eritmek, hem tek simitlerden hem tek de göbeğinizdeki fazlalıklardan arınmak amaçlı Yüksek Topuklar ekibi olarak süper tek çay tarifi veriyoruz.

Doktor Fevzi Özgönül’ün önerdiği bu çay, pek yağlardan kurtulmanızı sağlayarak göbeğinizi eritmeye destekçi oldu .

Göbek eriten çay tarifi

Göbek eriten çayın yararlarından biri, içerisinde yer alan salatalık, zencefil ve limon benzeri besinler yardımıyla sindirim enzimlerini çalıştırmak. Yediklerinizi ek olarak pratik sindirmenize yardımcı göbek eriten çay, aynı zamanda uzunca zaman tokluk duygusu veriyor. Tatlı talebini azaltan ve itinalı olarak tuvalete çıkmanızı imkanı sunan göbek eriten çayı içerken tek yapmanız gerekli olan hamur işi, ekmek ve tatlılardan uzak durmak.

Malzemeler:

1 tane doğranmış salatalık
1 tatlı kaşığı rendelenmiş kıtır zencefil
1 tane dilimlenmiş limon
10-12 dal kıtır nane
1 litre su (oda sıcaklığında)

Hazırlanışı:

Göbek eriten çayın tam anlamıyla işe yaraması amaçlı gece süresince bekleterek demlenmesi gerekmektedir . Bu sebeple çayınızı akşamdan inşa etmek ek olarak gerçek olacaktır.Çayınız amaçlı cam tek sürahiye bütün malzemeleri ekleyin. Buzdolabında sabaha civarı bekletin. ileri ki zamanlarda erken , öğle, akşam ve ara öğünlerde olmak üzere tek kocaman bardak tüketin.

Uyuyana civarı bir litre çayı içmiş olun ve akşam yenisini inşa ederek bu küre aynı ritimde devam edin. İstediğiniz kiloya inene civarı altını çizen içebilirsiniz.