Blitz Film Önerisi

Published by: 0

Blitz, 2011 yılına ait İngiltere ve ABD ortak yapımı olan bir aksiyon, polisiye filmidir. Diğer polisiye filmlerinden biraz daha farklı bir şekilde ilerleyen Blitz, efsane diyecek kadar olmasa da kesinlikle boş zaman değerlendirmek amacıyla tercih edilebilecek bir film. Büyük bir beklentiye girmeden izlerseniz mutlaka güzel bir etki yaratacaktır. Ancak diğer Jason Statham filmleri gibi olduğunu düşünüp hevesle izlerseniz pekte memnun kalacağınızı söyleyemem. Benim gibi düşünen çok insan olmasa da şahsen Blitz filmi benim için en güzel Jason Statham filmlerinden. Çünkü birçok polisiye filmi izledim ancak hiçbirisi bu etkiyi bırakmadı. Bu film, bazen doğru olanı yapmanın sadece kurallara uymak olmadığını, yeri geldiğinde kuralları ihlal ederek daha doğru bir sonuç elde edilebileceğini anlatıyor. Bu sebeple Blitz filmini film önerileri arasına ekliyorum.

Blitz Filminin Konusu:

Blitz adında bir seri katil, acımasız bir şekilde tek tek polisleri öldürmektedir. Polisler Blitz’in kim olduğunu tahmin etmektedir ancak bir türlü bunu kanıtlayamamaktadır.

Blitz filminde ünlü aktör Jason Statham’ın yanında Luke Evans, David Morrissey, Aidan Gillen, Paddy Considine gibi oyuncular oynuyor ve hepsi iyi iş çıkarmışlar. Filmi izleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!