Beli İnceltmek İçin Neler Yapılmalı ?

Published by: 0

İnce belli olmak bütün bayanların afaki . Sizde iyi bir ince bele elde etmek istiyorsanız aşağıdaki yalnızca 4 hareketi uygulayarak sahio olabilirsiniz.

O güzel hareketleri aşağıda size anlattık.

1-Alt Kaslar İçin

Sırtınızın üst kısmına uzarak, Ellerinizi bel bölgesinin aşağı bölümüne yerleştirerek, belinizin zorlanmasını engelleyebilirsiniz. Bundan ardından bacaklarınızı çarpraz bir biçimde davranış ettirmelisiniz. veya 2 bacağını aşağı yukarıya bisiklet yarışı sürer benzeri davranış ettirerek bu bölgedeki kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Aşağı göbekteki yağlanmaları engelleyebilecek muhteşem bir harekettir.

2-Belin Arkası Mühim !

Arka kısımları çalıştırmak içerisinde bu kez surat üstü uzanmanız gerekmekte. Normal mekik düşünün şayet bu kez onun tersini çekeceksiniz. Bel ağrısı çekenler için epeyce yorucu ve kolay değil meydana gelen bu davranış bel bölgesindeki yağlanmalar için hemen hemen bir tabanca . Bu egzersizi dahada abartmak istersenizi hem bir belinizi hem bir ayaklarınızı ortada buluşurcasına kaldırmalısınız.

3-Yan Bölge Adaleleri .

Bu kez hemen yan biçimde uzanarak bu adaleleri çalıştıracaksınız. Ayak ve vücudunuzu kıvrımlı hareketlerle bu egzersizi yapmalısınız. Bu güzel egzersiz sonucu olarak hemen yan kaslarınızın fazlasıyla çalışacak, sizde iyi bir vücuda sahip olacaksınız.

4-Side Band Hareketleri

Bu hareketler üstteki benzeri hemen yan kaslarınız için ifade edilecek . Hanede bir çift dambılınız varsa 2 elinize alarak başlayabilirsiniz. Dambıllarla yana esneme hareketi zaman geçtikçe sizi sıkılaştıracaktır. Evinde dumbellı olmayanlar için 2 tane su şişesi yeteri kadar olacaktır .