Balayına Giderken Neler Alınır ?

Published by: 0

Uzun ve yorucu bir düğün töreni zamanı ardından huzuru ve yepyeni eşinizle yaşayacağınız süper bir tatili planlarken, göz önünde tutacağınız detaylarla unutulmaz anlarınız hepten olası olacaktır.

Öncelikle balayına çıkmadan öncelikle tatil esnasında harcayabileceğiniz bütçeyi ayarlayarak bunun dışına çıkmamaya itina gösterin. Planlarınızı çoğalış çift şahsiyet inşa etmeye alışmak zorundasınız. Balayının ikiniz amaçlı de bir sürü özel geçmesini istiyorsanız, bütün hayallerinizi meydana döküp yapabileceklerinize beraber hüküm verin. Kalacağınız koltuk amaçlı rezervasyon yaptırırken dilediğiniz ayrıntıları kesinlikle belirtin.Bütçenize yönelik kocaman bir oda ya da içinizi açacak bir deniz manzarası sizi sevinçli edecektir.

Uçakla erişim sağlayacaksanız düğünün sonrası bugünü erken saate bilet almamaya uyarı edin . Neticede düğün töreni yorgunluğunu atmanız uzunca sürecektir. Romantik bir gece hayalleriniz süslüyorsa, kesinlikle dekoratif bir gece kıyafeti ve bunun için uyumlu ayakkabılarınızı yanınızda götürün. Nihai olarak telaşla fotoğraf makinenizi, şarj aletinizi ya da kullanmanız gerekli olan bir ilacı unutmanız olasılığına karşın , valizinizi muayene etmenizde fayda var.