Aya Nikola Otel

Published by: 0

Son yıllarda insanlar artık tatil yapmak için yaz aylarını beklemez oldu. Kış tatili olarak bir çok alternatif sunan ülkemizde şimdilerde yerini yeni bir yeniliğe bıraktı . Butik oteller. Butik oteller yaz kış 12 ay hizmet veren sakin bir şekilde dinlenmek ve huzur diyen tatilcilere yönelik oteller. Yada özel günler için çiftlere romantik tatil seçenekleri arasında yer alıyor. Aya Nikola’da ilk sırayı alan butik otellerden biri. Büyük adada bulunan Aya Nikola hem yaz hem kış olmak üzere tüm sene hizmet verebilen bir butik otel. Ulaşım olarak faytonla iskeleden 10 dakika yürüyerek 25 dakikada varabiliyorsunuz Aya Nikola’ya.

Zengin mönüsü ve dekorasyonu ile şehrin gürültüsünden uzak deniz kokusu ve Sedef adasının muhteşem manzarasıyla sizleri kucaklıyor adeta. Aya Nikola özel olarak dekore edilmiş toplam 11 adet odası ile hizmet veriyor tatilcilere.Tüm odaları deniz görüyor ve odalardan  çıkmak istemiyor insan. Şömine tercihi olanları ise unutmayan Aya Nikola özellikle kış aylarında yaşayabileceğiniz  eşsiz bir huzur duygusunu yine sizlerle paylaşıyor. Bahçelerinde yetiştirilen organik sebzelerle size sunulan Akdeniz ve Ege yemeklerini tatmak ise ayrı bir lezzet  doğrusu.

Aya Nikola’yı hafta sonu kaçamakları içinde tercih edebilirsiniz. Bir iki gün şehirden kaçmak için hem de şehrin yanı başında böyle hoş bir mekan daha ne olsun.  Gitmeden önce arayıp mutlaka rezervasyon yaptırın çünkü boş oda bulmanız çok zor.Büyük adaya gidip de görmeniz gereken mekanlardan olan Aya Nikola’yı kendi sitesinden incelemenizi ve mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Özellikle şömineli odalarını.