Adana Plise Cam Balkon Perdesi Modelleri

Cam balkonlar için tasarlanmış harika plise perde modellerinin yer aldığı sayfamıza hoş geldiniz. Web sitemiz üzerinden Adana cam balkon perdesi siparişi verebilirsiniz. İnşaat sektörünün sürekli olarak gelişmesiyle birlikte, farklı mimariye sahip tasarımlarında kullanıldığını görmekteyiz. Ağırlıklı olarak camlı sistemlerin kullanıdığı alanlarda bu tasarımlara özgü perde modelleri’de müşteriler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Adana plise cam balkon perdesi modelleri, birbirinden farklı renk seçenekleriyle  Adana bölgesinde hizmet vermektedir. Adana plise cam balkon perde fiyatlarını diğer perdelere nazaran daha pahalı gören müşterilerimiz olmaktadır fakat yapacağınız bu tercih, plise cam balkon perdesinin özellikleri sayesinde, uzun vadede avantaja dönüşmektedir.

Adana plise cam balkon perdesi modelleri

Cam Balkon Plise Perdelerin Özellikleri

%100 yerli polyester kumaşlardan üretilen cam balkon plise perdeler, yırtılma durumlarına karşı çok dayanıklı kumaştan imal edilmektedir.
Görüntüsü bakımından oldukça şık bir duruş sergilen plise perdeler, modern cam balkonlarınızın şıklığına şıklık katacak.

Temizliği de oldukça kolay olan plise perdeler nemli bir bez ile temizlenecek kadar kolaydır. Şayet yıkamak isterseniz de cam balkon plise perdesini soketlerinden çıkarttıktan sonra ılık bir su ve çok az miktarda kullanabileceğiniz deterjan ile temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Koolay kolay kir ve toz tutmama özelliği ile de ön plana çıkan Cam balkon plise perde modeli, temizlik noktasında da işinizi oldukça kolaylaştıracak bir yapıya sahiptir.

Kolaylıkla açıp kapatılabilmesi özelliği, kullanım bakımından da diğer perdelere nazaran daha kolaydır.

Suya karşı dayanıklıdır. Yüne aynı şekilde aleve karşı da dayanıklıdır.

Alandan tasarruf sağlar : Cam balkon plise perde modelimiz, sadece takıldığı çerçeve içerisindeki alanda yer kaplamaktadır.

Güneşin yan etkilerinden ötürü belirli bir ışığa maruz kalması durumunda sararma ve solma yapmaz.

Kumaşın sağlamlığı noktasında uzun seneler kullanabilirsiniz.

 Adana Cam Balkon Plise Perde Modelleri Renk Seçenekleri Nelerdir?

Başta cam balkonlarda olmak üzere, kış bahçelerinde de kullanımı oldukça yaygındır. Ayrıca balkon kapılarında, mağazalarda, kafelerde ve ofislerde kullanılmaktadır.

ADANA BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER
Çukurova
Seyhan
Yüreğir
Sarıçam

GÜNCEL PERDE KATALOGUMUZU GÖRMEK  VE FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP SİPARİŞ HATTIMIZDAN ULAŞINIZ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*