Adana Perdeciler

Published by: 1

Adana ilimizde bulunan perdeciler, Adanadaki perdeciler , Adana perde fiyatları ve birçok perde modelinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz.
Adana da bir çok perde firması bulunmaktadır. Perde firmalarının satışını gerçekleştirdiği perde modelleri değişiklik göstermektedir. Birbirinden farklı perde modellerinin yer aldığı perdeci dükkanları her nevi perde modelinin satışını gerçekleştirmektedir.  Stor perdeler ister evinizde, isterse de ofislerinizde göbül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir perde sistemidir.
Satışı yapılan başlıca  perde modellerini sıralaracak olursak ;
Adana Stor Perde Modelleri, Adana Zebra Perde Modelleri, Adana Jaluzi Perde ve Adana tül perde , fon perdeleri olarak adlandırabiliriz. Şimdi dilerseniz bu perde çeşitlerinin özelliklerinden bahsedelim.
Adana Stor Perde
Stor perdeler, özel kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaşları perdede bulunan mekanizma yardımıyla üst kısımda bulunan boruya sarılması suretiyle aşağı ve yukarı doğru hareket ettirilerek çalışan perde modelleridir. Aşağıda yer alan stor perde resimleri sizlere örnek teşkil etmesi bakımından sunulmuştur.

Adana Zebra Perde

Zebra perde modelleri stor perde sınıfında yer alan bir perde çeşidi olmakla birlikte, tasarımındaki görünümü itibarıyla zebra perde olarak adlandırılmıştır.  Zebra perdelerin kullanımından bahsedecek olur isek ; gece ve gündüz kullanımına müsait olan bir perde grubudur.  Zebra perdelerin kullanımı günümüzde oldukça yagın olmakla birlikte sık sık işyerlerinde ve evlerde kullanımına rastladığımız bir perde modelidir. Aşağı kısımda zebra perde modelleriyle ilgili fotograf galerisi mevcuttur. Zebra perde örneklerine bakarak fikir edinebilirsiniz.

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir