Adana Perdeciler & Konum Gönder Perdeci Gelsin!

Almak İstediğiniz Perdenize Yerinizde Karar Verin!

Perde mobil hizmeti sağladığımız bu kolaylık ile  siz evinizden, işyerinizden dışarı çıkmadan, mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan, eviniz ya da işyeriniz için  perde hizmeti veren yeni dönem perde satış hizmetimiz başlamıştır. Ayrıca Mağazacılık maliyetlerini ve ek masrafı ortadan kaldırması nedeniyle  daha ekonomik ve  daha hızlıdır.

Hem Zamandan, Hem Paradan Tasarruf Edin

Sadece bir telefonla ulaşabileceğiniz perde servisimiz size en yakın aracı yönlendirir ve hiçbir ek ücret talep etmeden sizleri adreslerinizde ziyaret ederek, yanımızda getirdiğimiz perde kartelalarını ve numunelerini ev ya da işyerinizin rengine ve  dekoruna uygun olup olmadığını canlı olarak kontrol edebilir, daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

En Güzel Perde Yerinde Seçilendir!

Adanaki Perdeciler içerisinde en uygun fiyatlarla perdelere sahip olabileceğiniz  perde sistemlerinde her türlü stor perde, zebra perde, mutfak ve salon perdeleri, yatak odası perdelerine ulaşabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki Whatsapp iletişim numaralarından bizlere Adana bölgesinde ikamet eden ziyaretçilerimiz ulaşarak  whatsapp yoluyla bizlere konum göndererek  göndererek fiyat alabilirsiniz..

  Telefon : 0530 815 36 01

Adana ilimizde bulunan perdeciler, Adanadaki perdeciler , Adana perde fiyatları ve birçok perde modelinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz.
Adana da bir çok perde firması bulunmaktadır. Perde firmalarının satışını gerçekleştirdiği perde modelleri değişiklik göstermektedir. Birbirinden farklı perde modellerinin yer aldığı perdeci dükkanları her nevi perde modelinin satışını gerçekleştirmektedir.  Stor perdeler ister evinizde, isterse de ofislerinizde göbül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir perde sistemidir.
Satışı yapılan başlıca  perde modellerini sıralaracak olursak ;
Adana Stor Perde Modelleri, Adana Zebra Perde Modelleri, Adana Jaluzi Perde ve Adana tül perde , fon perdeleri olarak adlandırabiliriz. Şimdi dilerseniz bu perde çeşitlerinin özelliklerinden bahsedelim.
Stor Perde
Stor perdeler, özel kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaşları perdede bulunan mekanizma yardımıyla üst kısımda bulunan boruya sarılması suretiyle aşağı ve yukarı doğru hareket ettirilerek çalışan perde modelleridir.

Zebra Perde

Zebra perde modelleri stor perde sınıfında yer alan bir perde çeşidi olmakla birlikte, tasarımındaki görünümü itibarıyla zebra perde olarak adlandırılmıştır.  Zebra perdelerin kullanımından bahsedecek olur isek ; gece ve gündüz kullanımına müsait olan bir perde grubudur.  Zebra perdelerin kullanımı günümüzde oldukça yagın olmakla birlikte sık sık işyerlerinde ve evlerde kullanımına rastladığımız bir perde modelidir. Aşağı kısımda zebra perde modelleriyle ilgili fotograf galerisi mevcuttur.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*