Ada Beach Clup’da Tatil

Published by: 0

Tüm sene beklenen tatil tarihi geldi ve geçti bile ama kimseye yetmedi tabi. Hani tadı damağımızda kaldı derler ye işte tam da ondan yani. İstanbul’da yada yakınlarında iseniz size çok hoş bir mekandan bahsedeceğim. Adı  Ada Beach Clup . Bu hoş mekan Heybeli ada da . Muhteşem çam koyunda bulunan Ada Beach Clup eşsiz çam ormanlarıyla çevrili. Son derece nezih bir mekan olmasının yanı sıra personelin hizmeti de son derece hoş. Bu güzel mekan da sadece denizin tadını değil aynı zamanda temiz havanın ve manzaranın da tadına doyasıya varmış olacaksınız.

Ada Beach Clup’da Tatil

İstanbul’un yanı başında doğa ile iç içe olan mekanda alternatif aktivite ve mekan içinde çeşitli hoş olanaklar sunulmuş. Muhteşem manzaraya karşı kum yada çim alanlardan oluşan platformlarda özel localar bile var. Hangisini isterseniz tercih edebilir doyasıya güzel bir gün ya da hafta sonu geçirebilirsiniz. Kabataş,bostancı, Kartal ve Avcılardan kısa süren bir deniz yolculuğu sonrasında ücretsiz gezi tekneleri ile Ada BeachClup’a ulaşabiliyorsunuz.

Farklı organizasyonlarında düzenlenebildiği mekanda gün içi sürprizler ise ayrıca misafirler için yapılan hoşluklar arasında. Ada Beach Clup’te farklı lezzet seçenekleri ile gerek cafe gerek balık restaurant hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Şelaleden akan bir suyun sesinde kitap okuyabiliyor mini bir golf sahasında golf oynayabiliyor ve plaj voleybolu sonunda kendinizi denizin serin sularına atabiliyorsunuz. Hafta sonları için bir kaçamak düşünüyorsanız Heybeli ada da bulunan Ada Beach Clup tam aradığınız yer. Fiyatları ise son derece uygun. Ailece de tercih edebileceğiniz mekan ayrıca düğün ve davetler için de hizmet veriyor.