21 Grams Film Konusu , Önerisi, Oyuncuları ve Fragmanı

Published by: 0

21 Grams Film Önerisi

 21 Gram (21 Grams) 2003 yılına ait ABD yapımı bir suç ve dram filmidir. Unutulmaz diyebileceğimiz bir film değil ancak senaryonun işleniş şekli, oyunculuklar ve çekimler ile birlikte gayet güzel bir yapım ortaya çıkmış. Yani izleyecek bir film bulamıyorsanız 21 Gram filmi rahatlıkla tercih edebileceğiniz türden bir film. İzlediğinize asla pişman olmayacaksınız. Bu sebeple film önerileri arasına girmeyi başarıyor. Alejandro Gonzalez Innaritu adlı yönetmenin tarzını az çok biliyor ve beğeniyorsanız bu film kesinlikle çok hoşunuza gidecektir.

21 Gram Filminin Konusu:

Paul Rivers, eğer kalp bağışı ve nakli yapılmazsa ölümü kaçınılmaz olan birisidir. Hastalığının yaşattığı psikoloji yüzünden evliliği de her geçen gün bozulmaktadır. Çocuklarıyla birlikte trafik kazası geçiren bir adamın kalbi, Paul’a bağışlanır. Ancak Paul, bu olaydan pek memnun değildir ve kalbin sahibini bulmaya çalışır. Kısacası film, hasta olan adam, araba çarpan adam, arabayla çarpıp kaçan adam olarak üç kişinin hayatının bir noktada kesişmesini anlatıyor.

21 Gram Filminin Oyuncuları:

Paul Rivers karakterini Gizemli Nehir, Kralın Tüm Adamları, Senli Benli gibi yapımlarda bulunan Sean Penn canlandırıyor. Arabayla çarpıp kaçan karakter Jack Jordan’ı ise bu filmdeki performansıyla izleyiciyi kendisine hayran bırakan Benicio Del Toro canlandırıyor. Benicio Del Toro, Drug Wars, Kapışma, Günah Şehri, Olağan Şüpheliler gibi bir çok önemli yapımda da yer almıştı.  Trafik kazası sonucu ölen adamın karısı olan Cristina Peck karakterini ise  Halka, King Kong, Ölümcül Oyunlar gibi filmlerde oynayan Naomi Watts canlandırıyor. Filmin yönetmeni olan Alejandro Gonzalez Innaritu, Birdman, Babil, Paramparça Aşklar ve Köpekler gibi filmleri de yönetmişti. Bu filmi izleyip yönetmenin tarzını beğendiyseniz diğer filmlerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Olayların akışının belli bir sırası olmadığı 21 Gram (21 Grams) filmi gerçekten farklı bir film. İzlerken dikkatli izlemek gerekiyor. Ayrıca anlatılmak istenilen şeyleri doğru anlamak çok önemli bu filmde. 21 Gram filmini izleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!

21 Grams Film Fragmanı İzle