2018 Yılının En Trend Şal Modelleri

Published by: 0

Şal Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok kullandıkları ürünler arasında eşarp ve şallar yer alıyor. Ancak son zamanlarda şallar değişen renk ve model seçenekleri ile eşarbı bir miktar gölgede bıraktı diyebiliriz. Birbirinden şık şallar özellikle rahat kullanımı ve ferah dokusu sebebiyle en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Her türlü kıyafetle uyum sağlayan desenli, çiçekli, taşlı ve sade şal modelleri bulunuyor.

İpek ve İpeksi Şallar

İpek şallar hemen herkesin severek kullandığı ürünler arasında yer alırken biraz daha uygun fiyatlı olması özelliği ile ipeksi şallar da çok fazla kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. İpek dokusunda duruşları ile ipekten ayırt edilemeyen bu şallar, pek çok farklı bağlama modeliyle oldukça şık ve tarz bir görünüm kazandırıyor.

Dantelli Şal Modelleri

Şal modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de dantelli şallar. Dantel kısmı ince ve daha kalın olmak üzere iki farklı modelde üretilen bu şallar özellikle pastel renkleri ve dökümlü duran pamuksu yapısı sebebiyle oldukça şık bağlama modellerine imkan vererek kullanıcılara keyifli bir kullanım sunuyor.

Şalda Pilise Farkı

Son zamanların en gözde modelleri arasında piliseli şallar bulunuyor şimdilik desenli modelleri yok yalnızca sade renklerde üretilen bu şallar, farklılık arayanlara hitap ediyor. Hem spor hem klasik bir kullanım imkânı sunan bu şalları hemen her yer bulmak mümkün