2018 Perde Modelleri

2018 Yılının En Yeni Perde Modelleri

2018 yılına gireceğimiz şu günlerde yepyeni perde modelleri‘de tasarımlarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Perdelerimiz muhakkak ki evlerimizi, işyerlerimizi ve daha bir çok mekanların gerek dekorasyonu açısından, gerekse de gerekliliği bakımından oldukça önemli eşyalardan birisidir. Seçim yapacağınız 2018 perde modelleri, evinizin eşyalarına uyum sağlaması açısından oldukça önemlidir.  Örneğin 2018 mutfak perdesi modelleri araştırması yapacağımız zaman şüphesiz mutfağımızla uyumlu olmasına özen göstermek durumundayız. Kullandığımız mutfak aletleri ile, buzdolabı, çamaşır makinesi vs. ile renk uyumunu yakalaması bakımından mutfak perdesi modelini doğru tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca mutfak duvarlarının boyası ile de perdelerimizin uyumlu olması gerekmektedir. Bu sayede mutfaklarımız çok şık bir görünüme kavuşacaktır. Ev hanımlarının günün büyük bir kısmını mutfaklarda geçirdiğini de düşünürsek perde seçimi yaparken en çok üzerine yoğunlaşacağınız mekanlardan birisi mutfaklar olacaktır.

Peki Hangi Tür Perde Modelini Mutfaklarımızda Kullanmalıyız?

2018 Mutfak Perdesi
Piyasada bir çok perde türü bulunmaktadır. 2018 Stor perde mutfak modelleri, Zebra perdeler, Tül perdeler mevcuttur. Bizim tavsiyemiz, mutfaklar evin en fazla ve kısa sürede kirlenebilen mekanlarından birisi olduğu için, yemek isleri, tencereden çıkan dumanlar , zamanla perdelerin üzerine bulaşacağından silinmesi kolay perdelerden seçebilirsiniz. Bunlar genelde stor perde, jaluzi perde ve zebra perde türleri olmaktadır. Bu perdeler için özel leke çıkartıcı spreyler olduğundan perdelerinizi sökmeden yerinde bile temizlemek mümkündür. Birde mutfak perdenizin tül perde olduğunu düşünelim. Temizlemesi sizi oldukça yoracaktır. Ayrıca mekanizmalı perde gruplarında güneşlik seçeneği de bulunduğundan dilediğiniz zamanda güneşliklerinizi açabilir ve kapatabilirsiniz. Sayfamızda birbirinden harika 2018 yılı trendine uygun mutfak perdesi modellerine de  yer vereceğiz.

2018 Salon Perdesi Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Salonlarımız mutfaklarımız kadar sıklıkla kirlenmese de evimizin en önemli alanlarından birisidir diyebiliriz. Nitekim misafirlerimizi salonda ağırlarız. Akşamları genelde salonda tv izler sohbet ederiz. Bu anlamda evin en büyük alanı olan salonlarımız, yemek odası, ev ünitesi, koltuk takımları’nın bulunduğu yer olması nedeniyle ev dekorasyonumuzun en önemli alanlarından birisidir. Perde renklerinin mobilyalar ile uyumlu olması , salonumuzu daha ferah göstermesi açısından oldukça önemlidir.

Sonuç olarak tercihiniz hangi perde türü olursa olsun, 2018 yılında bizleri harikulade perde çeşitleri bekliyor. Sizler için derlediğimiz fotoğraf galerimizi inceleyerek alacağınız perde modeliyle alakalı fikir edinebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*