2016 Çocuk Odası Perde Modelleri

Evimizdeki perde seçimlerinin önemini hemen hemen her yazımızda sizlere aktarıyoruz. Söz konusu çocuklarımız ve onların odaları olunca, seçimlerimizi daha fazla özen ve itina ile yapıyoruz. Bu anlamda çocuk odaları ile ilgili perde tercihi yaparken özen göstermeliyiz.
Bu tarz perde seçimi yaparken hangi perde modeline ve rengine tek başımıza karar vermemeli, bu tercihi çocuğumuzla birlikte vermeliyiz. Örneğin hoşlandığı çizgi film karakterleriyle ilgili perde desenleri, çocukların oldukça ilgisini çekecektir. Odanın da ambiyansını bozmayacak renklerle de uyuşursa ortaya çok güzel görüntüler çıkacaktır.
Ayrıca kumaşın sadece dış görünüşüne göre değil, kaliteli olmasına da özen göstermeliyiz. Ne tür kumaş kullandıklarına, güneş ışıklarına karşı ne derece koruma sağlayacağını araştırıp tercihimizi bu yönde vermeliyiz.
Sizlere örnek teşkil etmesi bakımından bir kaç çocuk odaları için perde modellerinden derlediğimiz galerimizi incelemenizi öneriyoruz. En azından aklınızda bir fikir oluşması adına yararlı olacaktır.

Çocuk Odası Perdeleri

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir